V herně létaly facky, židle a nakonec i zuby | E15.cz

V herně létaly facky, židle a nakonec i zuby

V jedné z vyškovských heren řádil mladík jako smyslů zbavený. Neměl peníze na útratu, a tak vyvolal rvačku.

Tak ty mě už nenaliješ? Otázka pětadvacetiletého mladíka, který v sobotu dopoledne přišel do herny v centru Vyškova, byla hlavním důvodem rvačky, která se v baru vzápětí strhla.

„Muž bez peněz na další útratu začal ničit vybavení baru poté, co jej barmanka striktně odmítla obsloužit. Výtržnostem, kdy vzduchem létaly i židle, se neúspěšně pokusil zabránit ženin přítel. Agresor jej bez výstrahy udeřil pěstí do obličeje, což muže stálo levý horní řezák,“ řekl Sedmičce vyškovský policejní mluvčí Petr Nečesánek.

Dalšímu kopání do automatů a převracení stolů udělali přítrž až přivolaní policisté, kteří použitím přiměřených donucovacích technik, mezi něž patřily hlavně hmaty a chvaty sebeobrany, násilníka zneškodnili.

V chladných nerezových poutech putoval agresivní opilec na zadním sedadle policejního vozu na služebnu. Měl však tolik alkoholu v krvi, že ho policejní komisař nemohl vyslechnout. Proto výtržníka naložili muži v uniformě zpátky do auta a převezli ho do brněnských Černovic. Na záchytku.

Policejním vyšetřovatelům se mladík bude po vystřízlivění zpovídat z trestného činu výtržnictví a pokusu o ublížení na zdraví. Jeho prázdná kapsa, odmítavý postoj obsluhy a násilnosti mohou stát opilého výtržníka až tři roky svobody.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!