V Hostivaři se staví nové kanceláře | E15.cz

V Hostivaři se staví nové kanceláře

Developerská společnost CTY Development - součást skupiny CTY GROUP - zahájila výstavbu kancelářského centra Průmyslová Tower, které vyroste v Praze 10 u křižovatek Jižní spojky a ulice Průmyslová.

Jedná se tak o první významný moderní kancelářský projekt společnosti, jež má v České republice ve svém portfoliu především byznys parky.

Devítipodlažní Průmyslová Tower po dokončení plánovaném na příští rok nabídne okolo osmi tisíc m2 nových komerčních ploch. Průmyslová Tower se stane součástí areálu o velikosti přesahující 100 tisíc m2, kde doposud sídlila především společnost Barvy a laky. Architektonický návrh kancelářského projektu, který pochází z dílny ateliéru Dvořák Architekti, klade důraz na flexibilitu členění a velikosti vnitřních prostor. Kanceláře budou v objektu doplňovat skladové plochy, moderní jídelna a podzemní garáže. Dalších 450 parkovacích míst bude venkovních. Budova Průmyslová Tower se bude po celkovém dokončení projektu skládat z Jižní a Severní věže a vytvoří tak novou dominantu oblasti, kde se například nacházejí kanceláře takových firem a značek, jakými jsou ALD Automotive, Buderus, Linde a Richter & Frenzel či obchodní centrum Europark Štěrboholy. Průmyslová Tower na každém podlaží nabídne okolo tisíce m2 kancelářských ploch. Ty mohou sloužit buď jako otevřené (open space), nebo v podobě menších uzavřených celků. Ve středu každého podlaží budou oválné zasedací místnosti pro 12-16 osob.

Jednotlivá podlaží budou propojovat tři osobní, jeden nákladní a tzv. evakuační výtah. Samozřejmostí nové budovy se stane 24hodinová bezpečnostní služba a kamerový systém pro společné prostory. „Díky projektu Průmyslová Tower budou nájemcům k dispozici kvalitní kancelářské plochy kategorie A. Business Park Průmyslová je naším prvním výrazným příkladem přeměny původního areálu v moderní multifunkční centrum,“ vysvětluje ing. Ondrej Oravec, generální ředitel CTY Development.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!