V lázních se stavějí luxusní byty | E15.cz

V lázních se stavějí luxusní byty

Celkem padesát nadstandardně vybavených bytů vznikne v karlovarské rezidenci „Královská Vyhlídka“, jejíž výstavbu zahájila developerská společnost SATPO.

Dvě propojené, architektonicky citlivě řešené moderní budovy se společnou recepcí budou umístěny v samém centru lázeňského města, poblíž hotelu Imperial. „Dlouho jsme v Karlových Varech hledali vhodnou lokalitu s dobrým výhledem na lázeňskou část.

Zvolené místo plně vyhovovalo náročným požadavkům. Okolí rezidence je velmi klidné a přitom v dosahu historických pamětihodností a promenád. Zároveň je jen několik minut jízdy autem vzdálené od hlavní silnice spojující Karlovy Vary s Prahou i s místním letištěm. Sousední hotel Imperial pak nabízí špičkovou lázeňskou péči a kvalitní mezinárodní kuchyni ve dvou restauracích,“ uvedla Daniela Jedličková, marketingová manažerka společnosti SATPO.

Velikost jednotek (od 1+kk až po 4+kk) se pohybuje od 51 m2 do 148 m2, náležejí k nim garážová stání a sklepy. Všechny byty budou vybaveny videotelefony, v objektu bude pro zajištění bezpečnosti kamerový systém, napojený na centrální recepci. „Používáme vysoce kvalitní materiály a moderní technologie. Všechny jednotky budou mít nadstandardní vybavení, například dřevěné třívrstvé podlahy, podlahové přitápění koupelen, dřevěná eurookna, špičkovou sanitární keramiku a baterie, v bytech v posledních podlažích bude klimatizace,“ sdělila Jedličková. Většina z bytů má terasu nebo balkon, které poskytují výhled na lázeňské centrum nebo do okolních lesů. Samozřejmostí je možnost úprav bytových standardů a dispozic podle individuálního přání klienta. Přípravné práce na projektu byly zahájeny letos v lednu, start vlastní výstavby pak začal v srpnu 2008. S dokončením projektu, který je určen zájemcům o luxusní bydlení poblíž historického centra lázeňského města, se počítá v prvním čtvrtletí roku 2010.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!