V Letňanech vyrostou nové kanceláře | E15.cz

V Letňanech vyrostou nové kanceláře

V návaznosti na úspěšné působení v Praze 4 rozšiřuje developerská společnost HOCHTIEF Development své aktivity i do Prahy 18.

Přímo u stanice metra Letňany (trasa C) vybuduje HOCHTIEF Development soubor šesti moderních kancelářských budov o celkové pronajímatelné ploše přibližně 68 tisíc metrů čtverečních. Zahájení výstavby se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2010, dokončení všech etap pak na druhé čtvrtletí roku 2014. Administrativní Centrum Letňany má již platné územní rozhodnutí. Všechny hlavní parametry projektu jsou definovány a mohou tak být v konkrétní podobě prezentovány budoucím nájemcům. Celkový koncept řešení areálu umožňuje variabilně spojovat či dělit jednotlivé pronajímatelné jednotky i budovy, což přinese maximální flexibilitu budoucím uživatelům. Výraznou součástí projektu budou zelené odpočinkové zóny procházející mezi jednotlivými budovami, vodní plocha a zapuštěné centrální náměstí, které díky množství plánovaných komerčních prostor bude ideálním místem například pro neformální setkávání.

#####Projekt pomůže rozvoji Letňan

Jak uvedl jednatel společnosti HOCHTIEF Development Peter Noack, „administrativní centrum Letňany je výjimečným a v našich podmínkách velmi ambiciózním projektem, který výraznou měrou přispěje k rozvoji perspektivní městské části Praha-Letňany”. K nedávno úspěšně dokončeným projektům HOCHTIEF Development v České republice patří například administrativní budova Trianon s 19 540 metry čtverečními pronajímatelné plochy, jejíž obsazenost dosahuje v současné době (půl roku po dokončení projektu) 96 procent.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!