V Praze se bude hovořit o vývoji stavebnictví | E15.cz

V Praze se bude hovořit o vývoji stavebnictví

Nejen o tom, jak vidí současnou situaci manažeři a vlastníci firem podnikajících ve stavebnictví, se bude hovořit třetí březnový den na vrcholné stavební konferenci Fórum českého stavebnictví 2010, která se uskuteční v Praze.

Jejím účastníkům budou prezentovány mimo jiné výsledky exkluzivního průzkumu trhu na téma: Současná situace českého stavebnictví a cesty z krize. Toto a další témata lákají doposud rekordní zájem účastníků (již přes 250 registrovaných profesionálů) z většiny klíčových firem působících na stavebním trhu. Velká očekávání jsou logicky spjata s velkou panelovou diskusí na téma Co lze udělat pro podporu rozvoje stavebního trhu v ČR?, kde se pod taktovkou Daniely Drtinové z České televize vyjádří hned několik členů české vlády a posluchači budou mít možnost s panelisty diskutovat i o kontroverzních tématech.

#####Velmi reprezentativní zastoupení firem

Konference, která se koná pod záštitou pana premiéra Jana Fischera, se uskuteční 3. března 2010 v pražském hotelu Olympik a jejími organizátory jsou Blue Events a Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR. Podporována je řadou významných partnerů v čele se Zlatým partnerem - společností Swietelsky.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!