V soutěži o nejlepšího výrobce bodovaly HELUZ a CEMIX | E15.cz

V soutěži o nejlepšího výrobce bodovaly HELUZ a CEMIX

Společnost LB Cemix, s. r. o., si připsala cenný úspěch. V soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku získala titul v kategorii podniků nad 150 zaměstnanců. Uspěl i výrobce cihel HELUZ.

Pro LB Cemix je úspěch o to větší, že se soutěže, které se konal již třetí ročník, zúčastnil poprvé. Letošním tématem klání byl Udržitelný rozvoj ve stavebním průmyslu v České republice. Záštitu nad soutěží převzal Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Ministerstvo průmyslu a obchodu a ÚRS Praha, a.s. Cílem soutěže je představit odborné i laické veřejnosti nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich progresivními výrobky a ukázat tak, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná, šetrná a zároveň moderní a úsporná. Soutěž je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů působící na území České republiky, jejichž závody, provozy a jednotlivé technologické linky splňují výše uvedená hlediska a trendy moderní průmyslové výroby.

#####Ocenění novinky na trhu

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. slavila úspěch hned dvakrát – objevila se v užší nominaci soutěže v kategorii nad 150 zaměstnanců a zároveň vyhrála cenu časopisu Stavebnictví. Tato firma uvedla v roce 2009 na trh novou řadu broušených cihel HELUZ FAMILY pro nízkoenergetické a pasivní domy, které mají nejlepší tepelněizolační parametry z materiálů pro jednovrstvé zdivo v Česku. „Řada výrobků HELUZ FAMILY se pro své vynikající vlastnosti stala u zákazníků a projektantů velmi populární,“ uvádí ing. Jan Krampl, obchodní ředitel, a vysvětluje tak, v čem spatřuje úspěch společnosti HELUZ v této soutěži.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!