Výkonným ředitelem Pinnacle pro ČR je Novotný | E15.cz

Výkonným ředitelem Pinnacle pro ČR je Novotný

Novým výkonným ředitelem tuzemské části developerské společnosti Pinnacle, která se soustředí na výstavbu nových skladů, se stal Tomáš Novotný (30).

Novým výkonným ředitelem tuzemské části developerské společnosti Pinnacle, která se soustředí na výstavbu nových skladů, se stal Tomáš Novotný (30). Ve funkci vystřídal Michala Kadrnožku, který odešel na pozici jednatele do společnosti CS Property Partners. Novotný dosud ve firmě působil na místě rozvojového projektového manažera. Jeho úkolem prý nyní bude další rozvoj logistických parků, nové akvizice Pinnacle v Česku a upevnění pozice firmy na trhu průmyslových nemovitostí.

Tomáš Novotný vystudoval ČVUT, absolvoval několik zahraničních stáží a před příchodem do Pinnacle působil v britské inženýrské společnosti Peter Brett Associates. Ve volném čase se věnuje sportu, především lyžování, golfu a windsurfingu. Současně s touto změnou společnost Pinnacle oznámila také jmenování nového výkonného ředitele slovenské části společnosti, kterým se stal Peter Bečár. Ve střední Evropě podniká Pinnacle kromě Česka také na Slovensku a v Polsku. V České republice je výsledkem aktivit developera například logistický park Northpoint a Southpoint u Prahy. Podle údajů poradenské společnosti King Sturge je společnost na tuzemském trhu třetím největším developerem průmyslových nemovitostí.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!