Začala výstavba projektu Jinonická vyhlídka | E15.cz

Začala výstavba projektu Jinonická vyhlídka

Komorní charakter, prémiová lokalita s vynikající dostupností, přísná efektivita prostor bytových jednotek, racionálně kalkulované ceny, finančně silný developer, vhodně vybraná financující banka i generální dodavatel. To vše jsou parametry nového polyfunkčního projektu Jinonická vyhlídka v Praze 5, jehož výstavba začala v prosinci.

Výstavbu projektu, v němž vznikne vedle 60 bytových jednotek rovněž zhruba 1500 metrů čtverečních kancelářských a maloobchodních prostor, zahájil na atraktivním pozemku generální dodavatel – Ross Holding a. s. První obyvatelé se budou moci nastěhovat v létě 2012. Celkový rozpočet stavby dosahuje 300 milionů korun a projektové financování poskytuje UniCredit Bank. Investorem a developerem projektu je ryze česká společnost TBIW a. s., která svěřila důvěru dvojici architektů – Architektonickému ateliéru Holub a TK atelieru. Exkluzivním prodejcem je realitní kancelář Tide Reality s. r. o.

Jinonická vyhlídka nabízí několik výlučných prvků – nejen z pohledu těch zájemců, kteří preferují lokalitu Prahy 5. Vyrůstá jen pár kroků od stanice metra B Jinonice, odkud trvá cesta metrem do centra Prahy pouhých 10 minut. Pro klienty je mimo jiné podstatná jistota nízkého potenciálu další výstavby a lehce dosažitelná infrastruktura, včetně volnočasových aktivit.

Projekt splňuje všechny nároky na moderní městské bydlení a nabízí nezbytný komfort v rámci dispozičního řešení a skladby bytů.
Pro rodiny, páry i podnikatele připravili tvůrci projektu několik variant bytů 2+kk, úspornější i prostorné jednotky 3+kk i velkorysé
čtyřpokojové rezidence. Společným jmenovatelem tu jsou balkony, terasy či předzahrádky u každého bytu, kvalitní materiály, ale také bezpečný parking v podzemních garážích či promyšlená dispozice jednotek s dostatkem úložných prostor.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!