Zajímavá alternativa bydlení ve vlastním domě | E15.cz

Zajímavá alternativa bydlení ve vlastním domě

Developerská společnost Gama Prague development realizuje v Nymburce výstavbu rodinných domů v rámci projektu ekologického bydlení.

Jejím cílem je uvést na trh realit produkt, který dokáže, že moderní domy mohou splňovat nejen vysokou užitnou hodnotu, architektonickou originalitu, urbanismus, kvalitní řemeslné zpracování, ale především přiměřenou cenu. EKO Logické vily jsou zajímavou alternativou bydlení ve vlastním domě, s vlastním pozemkem vůči bytu v obytném domě. Urbanistickým záměrem bylo vytvořit městskou atmosféru spolu s ohledem na soukromí každého jednotlivého domu.

Z tohoto důvodu jsou domy umístěny po obvodu malých náměstí, kdy stěny domů utvářejí přirozenou hranici pozemků domů. Kruhová koncepce pak minimalizuje optickou konfrontaci mezi obyvateli. Jednotlivé středy náměstí odlišují uprostřed osazené fontány, vzrostlé stromy nebo plastiky. Všechny typy domů mají garáž o velikosti 25 metrů čtverečních a dlážděnou terasu. Rozdílná velikost a koncepce domu zaručí jeho dostatečnou originalitu a variabilitu. Konstrukce domu má zděné obvodové zdivo, nosné prvky krovu jsou dřevěné s plochou střechou.

V interiéru dominují přírodní materiály jako přírodní kámen a dřevo. Domy jsou dodávány ve třech úrovních vybavení. Od základní, obsahující mimo jiné například masivní dubové parkety, až po nejvyšší výbavu, obsahující například vytápěný venkovní bazén, saunu, sanitu v exkluzivním designu, kuchyň se spotřebiči apod. Velké prosklené plochy do vlastních zahrad propojí interiér s exteriérem. K domu náleží pozemek o velikosti 820 až 1100 metrů čtverečních.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!