Zápisník Daniela Nováka: Vúdú a lasagne | E15.cz

Zápisník Daniela Nováka: Vúdú a lasagne

Zápisník Daniela Nováka: Vúdú a lasagne
Ilustrační foto.
• 
ZDROJ: ČTK

Daniel Novák

Kreativci pracující pro vykřičený Darling Cabaret přišli s originálním nápadem, jak pro podnik ulovit další neukojenou klientelu. Do mušlí na pražských hospodských záchodcích distribuují kartičky s fotografiemi spoře oděných žen, možná hampejznic. Chlapáci posilnění pár kousky se pak při čurání s hlavou opřenou o umaštěnou zeď strefují na vnady nebohých žen. Pokud dotyčné tato zvláštní vúdú praktika neoblažuje, mohly by přejít do protiútoku.

Možná by podobné kreativce a jejich klienty od podobných nápadů odradilo, kdyby si někdo jejich podobenkami vystlal klozet. O přesné míření by možná ani nešlo.

Podzimní komunální volby budou manou pro stavaře i majitele realit. Místostarosta Kutné Hory do konce roku slíbil stavební povolení na novou knihovnu za desítky milionů korun. Znojemská radnice do toho kopne mnohem dříve a zahájí už v půli května opravy historického náměstí. Opět za desítky milionů. Jihlavští začnou ještě do léta budovat školku pro stovku dětí za 29 milionů bez daně.

V Kolíně zase v září město otevře zrekonstruovaný divadelní klub. Praha 1 pro změnu vrhne do privatizace další obecní byty. Se slevou samozřejmě. A to vše se stihlo slíbit a udát během dvou dnů. Do podzimu se toho jistě stihne ještě více.

Billa v Českém Těšíně nedávno nabízela slavné lasagne s koňským masem místo uvedeného hovězího. Ale žádnou paniku, nová vlna koňských pochoutek to není. Byla to totiž naštěstí jen prošlá potravina. Ze šarže zakázané na začátku roku 2013.

 

 

 

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!