IT pojmy, které by majitelé firem neměli přehlížet | E15.cz
e15_logo_Inverzni_barva

IT pojmy, které by majitelé firem neměli přehlížet

IT pojmy, které by majitelé firem neměli přehlížet

Stačí si představit, co všechno komplikuje a otravuje každodenní provoz firmy, co může způsobit chybné vyřízení objednávky, co vede k tomu, že spolu jednotlivá oddělení nekomunikují, zamlžuje přehled o průběhu jednotlivých zakázek… Jakmile něco takového pozorujete, nejpravděpodobnější diagnóza zní, že excel, mail a telefon už nestíhají. Je celkem jedno, o jaký obor podnikání se jedná. Tahle bolest je univerzální a IT zkratky ERP či CRM dláždí zkratku skutečnou, směrem k efektivitě.

Přesně do této fáze se jednoho dne dopracovala rodinná firma PAVELKA-VTP poskytující odborné dodávky technických služeb v oblasti vodoinstalací, vytápění, plynoinstalací a stavebních služeb. Až do nedávna poskytovala služby klientům s pomocí nejzákladnějších metod – starších verzí Wordu, Excelu, a dokonce pera a papíru. Při sedmi stovkách zákazníků to vyústilo v neúplné a neuspořádané záznamy o klientech a špatnou informovanost o plánovaných servisních návštěvách. To se změnilo s rozhodnutím zavést produkty Microsoft Dynamics a Microsoft Office 365. Díky tomu mají mobilní technici společnosti pracující v terénu nyní vždy při příjezdu k zákazníkovi na dosah ruky veškeré informace, které potřebují k provedení kvalitní práce, od kompletní historie instalací přes aktuální stav až po zabezpečené podepisování servisních protokolů.

Tohle je jen jeden z mnoha praktických příkladů. Zlepšení hybridní komunikace a práce na dálku, eliminace rutinních administrativních procesů, vylepšení chodu dodavatelského řetězce systému, využití zákaznické historie pro aktuální obchodní případy… Existují desítky dalších konkrétních situací, které lze s pomocí cloudových aplikací úspěšně vyřešit.

Konference Byznys Apps Day

V rámci konference Byznys Apps Day vám Tech Data a Microsoft se svými partnery představí mnoho dalších případů konkrétního nasazení ve firmách, které dokázaly s pomocí cloudových řešení Microsoft odstranit své problémy. Přijďte se inspirovat a seznámit s nejnovějšími trendy, které určují budování sebevědomého podniku v cloudu. Konference se koná 5. 4. 2022 od 9:30 v prostorech kina Přítomnost. Registrovat se můžete zde.