De’Longhi PrimaDonna Soul. Nahlédněte do duše vaší kávy! | E15.cz
Partnerem projektu je JURA Czech

De’Longhi PrimaDonna Soul. Nahlédněte do duše vaší kávy!

De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
De´Longhi
1/12
De´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´LonghiDe´Longhi

Společnost De’Longhi přináší revoluci v segmentu prémiových kávovarů a představuje nový model PrimaDonna Soul, který ocení zejména ti, kteří rádi zkoušejí různé druhy zrnkové kávy. Novinka se totiž pyšní exkluzivní technologií Bean Adapt, která přizpůsobí parametry mletí podle daných kávových zrn a připraví espreso se vší dokonalostí.

 

 

 

 

 

 

Kávová zrnka se navzájem podobají, ale uvnitř jsou velmi odlišná. Mnoho milovníků kávy věří, že rozdíl v chuti, kyselosti a v plnosti kávy závisí na tom, zda se pro přípravu používají zrna Arabica, nebo Robusta. Důvodů však existuje mnohem více. To během procesu pražení se formuje jejich výsledná chuť. Dalším důležitým krokem je hrubost mletí a správné nastavení parametrů pro extrakci kávy.

 

De´Longhi PrimaDonna Soul  novou technologií Bean Adapt, velkým dotykovým LCD displejem a systémem LatteCrema. Nahlédněte do duše kávy.

 

Jak funguje Bean Adapt

Kávovar De’Longhi PrimaDonna Soul disponuje exkluzivní technologií Bean Adapt, která vyvažuje hrubost mletí, množství kávy a teplotu spaření tak, aby byla zajištěna dokonalá extrakce, a přitom zachována specifická chuť dané kávové odrůdy. Stačí zadat druh kávových zrn (Arabica, Robusta nebo směs) a stupeň pražení do aplikace Coffee Link. Zadané parametry jsou pak uloženy do paměti přístroje spolu se jménem zvolené kávy.

De´LonghiAutor: Delonghi

Shlédni video

Jako další krok přichází na řadu příprava espresa a zhodnocení výsledku. Pokud nápoj neodpovídá standardům a stane se, že je káva příliš vodnatá, nebo naopak hořká, je možné v aplikaci toto nastavení upravit. Kávovar nabízí až 6 „profilů“ pro kávová zrna a v menu je pak k dispozici nápoj „Espresso SOUL“ dedikovaný právě pro vyprofilovanou kávu. Klasické espreso a ostatní nápoje je pak možné přizpůsobit pomocí displeje, aby kávovar nebyl závislý pouze na aplikaci.

De´LonghiAutor: Delonghi

 

 

Čtyři kroky pro chuťově dokonalé espreso

Krok 1: Výběr zrnkové kávy

Vyberte si kávu, kterou máte nejraději.

Krok 2: Aplikace Coffee Link

Připojte své zařízení ke kávovaru.

Zvolte druh kávových zrn a stupeň pražení

Krok 3: Technologie Bean Adapt

Kávovar se postará o vaše oblíbená kávová zrna.

Hrubost mletí, dávkování a teplota extrakce jsou nastavené pro každý druh kávy.

Krok 4: Dokonalá extrakce

Kompaktní espreso s cremou oříškové barvy.

Vychutnejte si svoji oblíbenou kávu!

 

 

Nový typ mlýnku

Aby technologie Bean Adapt mohla fungovat opravdu správně a bylo zajištěno precizní nastavení pro jednotlivé druhy kávy, má PrimaDonna Soul zabudovaný mlýnek s plochými mlecími kameny, které jsou řízeny elektronicky. Materiál z tvrzené nerezové oceli je odolný vůči poškození a neutrální vůči chuti kávy.

Opravdu velký displej pro komfortní ovládání

Používání kávovaru je snadné a intuitivní díky velkému dotykovému barevnému displeji s rozlišením 4,3". Interaktivní panel a menu v českém jazyce vás jednoduchým způsobem provedou celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou kávovaru. Funkce „Smart One Touch“ řadí nápoje podle četnosti používání, takže oblíbený nápoj máte vždy po ruce.

De´LonghiAutor: Delonghi

 

Pestrá nabídka káv

PrimaDonna Soul zvládne připravit až 21 receptů jedním stisknutím. Těšit se můžete na zcela nové nápoje. Cortado se připravuje z espresa „říznutého“ stejným množstvím jemné mléčné pěny, Long Black jsou dva „shoty“ espresa připravené přímo do šálku s horkou vodou. Nápoj Over Ice vás osvěží v letních měsících, kdy speciální postup při přípravě zaručí, že po přidání ledových kostek nebude káva vodová.

De´LonghiAutor: Delonghi

 

Nezapomínáme ani na čaj

Pro milovníky čaje je k dispozici funkce „Čaj“, která přizpůsobí teplotu vody podle daného druhu – černého, bílého, zeleného či Oolong. A v neposlední řadě recept „Káva s sebou“, který je ideální volbou pro ty, kteří chtějí přizpůsobit velikost svého oblíbeného nápoje termohrnku a odnést si jej s sebou do práce nebo na cesty. U všech receptů je možné naprogramovat aroma, velikost, teplotu a množství mléka a nastavení uložit do svého profilu nebo vytvořit vlastní nápoj pomocí aplikace Coffee Link.

 

Káva s sebou

De´LonghiAutor: Delonghi

 

Over Ice

De´LonghiAutor: Delonghi

 

Cortado

De´LonghiAutor: Delonghi

 

Jedinečné řešení De’Longhi pro napěnění mléka

Patentovaný LatteCrema systém připraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou, že jej budete chtít pít každý den. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěnění – horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Speciální termokarafa s dvojitými stěnami zajistí optimální teplotu mléka po delší dobu. Pro snazší údržbu mléčného systému je karafa vybavena funkcí automatického čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti karafy umýt v myčce nádobí. Navíc díky speciálnímu víku na vrchní části mléčné karafy není problém doplnit studené mléko i během používání kávovaru.

De´LonghiAutor: Delonghi

De´LonghiAutor: Delonghi

 

Zjistěte více o technologii Bean Adapt na našich stránkách www.delonghi.cz

 

 

Prezentace klienta

Návrat do speciálu