Nejprodávanější kávovar JURA přichází v inovované verzi. Co vylepšený model E8 nabízí? | E15.cz
Partnerem projektu je JURA Czech

Nejprodávanější kávovar JURA přichází v inovované verzi. Co vylepšený model E8 nabízí?

Jura E8
Jura E8
Dark Inox
Dark Inox
Moonlight Silver
Moonlight Silver
Piano White
Piano White
1/4
Jura E8Dark InoxMoonlight SilverPiano White

 

Prémiová švýcarská značka je jediným specializovaným výrobcem automatických kávovarů. Už několik let je jejím nejúspěšnějším modelem kávovar E8, který představuje dokonalý mix vysokého uživatelského komfortu, vyspělých funkcí a kvalitního provedení, aniž by pořizovací cena překročila hranici 30 tisíc korun. Švýcarská preciznost a mimořádný smysl pro detail daly letos vzniknout nové verzi legendárního kávovaru.

 

 

 

Nová JURA E8 je plnoautomatickým kávovarem, který vám na stisk tlačítka připraví jak černé, tak mléčné kávy nebo vodu na čaj. Elegantní křivky zůstaly zachovány stejně jako přehledný barevný displej. Vystupující fyzická tlačítka byla ale nahrazena méně nápadnými plochami, kde je ohraničena daná pozice decentními výřezy v ovládacím panelu. Jakými dalšími novinkami JURA E8 disponuje?

· Novým tišším a účinnějším mlýnkem, který získává z kávy více aroma

· Širší nabídkou nápojů včetně automatické přípravy velkých černých káv doplňovaných horkou vodou

· Zjednodušeným systémem čištění mléčných cest s plně automatizovaným průběhem

 

I slavný tenista Roger Federer ví, jaká značka kávovarů je ta nejlepší.

 

Nejen nový mlýnek pro ještě lepší požitek z kávy

Dosavadnímu kávovaru E8 nebylo mnoho co vytknout. Přesto našli technici, designéři a další odborníci JURA různé oblasti, kde mohlo dojít k vylepšením. Jednou z nich je mlýnek, který nese název Professional Aroma Grinder a má upravenou konstrukci, aby kávová zrna ještě lépe pomlel. Výsledkem je lépe rozvinuté aroma kávy. Samotná extrakce nadále probíhá pomocí takzvaného Pulzního extrakčního procesu (P.E.P.®), ale novinkou je skutečně inteligentní předehřívání vody, díky kterému má už pro přípravu prvního šálku tu správnou teplotu.

Ovládání s umělou inteligencí a více nápojů

Barevný 2,8" displej zobrazující obrázky jednotlivých káv upoutá pozornost, ale to hlavní se skrývá uvnitř kávovaru – inteligentní algoritmus, který podle používaných funkcí a nejčastěji vydávaných káv upravuje úvodní obrazovku. Můžete na ní zobrazit buď dvě, nebo čtyři kávové speciality. Samozřejmě lze funkci vypnout a nastavit si nabídku manuálně. Podrobná individuální nastavení jsou možná i pro samotné nápoje, u nichž lze přizpůsobit nejen jejich obsah, aroma, objem, množství mléčné pěny či teplotu vody, ale dokonce názvy.

Na výběr máte celkem 17 specialit včetně novinek, jako jsou španělské cortado nebo větší černé kávy připravené takříkajíc zdravým způsobem. JURA přidala do kávové výpusti ještě výpust na horkou vodu, což umožňuje stiskem jednoho tlačítka vydat také kávy caffè barista a lungo barista. Jedná se o kávy postavené na tradičním espresu doplněné čistou horkou vodou. Káva má lepší chuť a neobsahuje škodlivé láky – na rozdíl od přeextrahovaného espresa, u něhož protéká voda přes kávový puk o desítky vteřin déle, než je doporučeno.

 

Inovovaná verze kávovaru JURA E8 zajímala i SELL, jediný český magazín pro výrobce a prodejce domácích spotřebičů, který si novinku přijel natočit do našeho Hospitality centra na pražskou Harfu. Na místě jsme přímo porovnali starší E8 s nastupující novou variantou. Dozvíte se, jaká káva se skrývá za názvem „cortado“ nebo jak funguje nový systém čištění mléčných cest „One Touch“.

 

Nový automatizovaný systém čištění mléčných cest

JURA si vždy zakládala na maximální hygieně, což v případě našich kávovarů potvrzuje také certifikace TÜV. Pro model E8 bylo ale čištění mléčných cest vylepšeno, aby byl jeho průběh maximálně automatizovaný. Kávovar proto nově po spuštění procesu již nevyžaduje lidskou asistenci a od začátku do konce zvládne celý proces sám. Čištění dále v příštích měsících usnadníme nahrazením dosavadního cappuccino roztoku praktičtějšími pevnými tabletami dodávanými v lahvičce, která vždy vydá přesně dávku pro jedno čištění.

 

JURA E8 ve 3 barevných provedeních

Dark InoxAutor: Jura

Moonlight SilverAutor: Jura

Piano WhiteAutor: Jura

Kávovar JURA E8 je již v prodeji za 29 990 Kč

 

Přijďte se k nám podívat!

Společnost JURA otevřela v září letošního roku první české Hospitality centrum, kde si můžete prohlédnout a porovnat všechny aktuálně prodávané kávovary. Nechybí ani kompletní nabídka příslušenství a nejmodernější servisní zázemí. Jak to v JURA Hospitality Center na pražské Harfě vypadá, můžete vidět ve videu magazínu SELL.

 

 

Prezentace klienta

 

Návrat do speciálu