Švýcarská revoluce mezi malými kávovary | E15.cz
Partnerem projektu je Jura Czech

Švýcarská revoluce mezi malými kávovary

Švýcarská revoluce mezi malými kávovary

Malý, krásný, jednoduchý, takový je nový model ENA 8 z dílny švýcarské firmy JURA, která se jako jediná na trhu specializuje na automatické kávovary. Pokročilé funkce a technologie včetně pulzního extrakčního procesu zajišťují to nejlepší aroma v šálku. Novinka je výběr ve třech barevných provedeních nebo prémiovém celokovovém s kartáčovaným nerezem.

Nepřekonatelný jednošálkový kávovar JURA ENA 8 se stal už krátce po uvedení prodejním hitem a upoutal pozornost všech milovníků kávy a estetického vzhledu. ENA 8 vás nadchne svými kávovými specialitami zobrazovanými na přehledném barevném TFT displeji. Stačí stisknout tlačítko a v šálku se během chvilky objeví kupříkladu čisté espresso, nadýchané cappuccino nebo v poslední době tolik flat white. Příprava je samozřejmě plně automatická.

Jen 27,1 cm široký, 32,3 cm vysoký a 44,5 cm hluboký – tento jednošálkový kávovar snadno najde místo všude.

JURA ENA 8JURA ENA 8Autor: Jura Ena

Působivým akcentem zaobleného designového provedení je kulatá nádržka na vodu. Její struktura, ve spojení s válcovým tvarem, je inspirována ušlechtilými křišťálovými karafami.

Čelní displej TFT 2,8" a jasně definovaný ovládací panel zajišťují nejjednodušší ovládání.

JURA ENA 8JURA ENA 8Autor: Jura Ena

Na výběr je deset různých specialit stisknutím tlačítka. Kompaktní spařovací jednotka zajistí, že káva proudí vždy za ideálních podmínek do šálku. Pulzní extrakční proces (P.E.P.®) optimalizuje aroma ristreta nebo espresa. Technologie jemné pěny zajišťuje nadýchanou mléčnou pěnu pro cappuccino a další speciality.

JURA ENA 8 má u všech svých variant čelní stranu v elegantním stříbrném finiši, ale liší se barvami na bocích a zadní straně. Zakoupit můžete kávovar v provedení Nordic White, který bude zářit v každé kuchyni, nebo naopak nenápadnější Metropolitan Black. Extravaganci jde pak vstříc zářivá barva Sunset Red.

JURA ENA 8 Sunset RedJURA ENA 8 Sunset RedAutor: Jura Ena
JURA ENA 8 Metropolitan BlackJURA ENA 8 Metropolitan BlackAutor: Jura Ena
JURA ENA 8 Nordic WhiteJURA ENA 8 Nordic WhiteAutor: Jura Ena

Tým inženýrů a výrobních specialistů JURA intenzivně pracoval i na luxusní variantě modelu ENA 8 určené náročným zákazníkům. Požadovala se absolutní přesnost, rozměry mezer s minimálními tolerancemi a kvalitní povrchová úprava. Plášť kávovaru ENA 8 Massive Aluminium je tvořen přesnými díly z hliníku o tloušťce 3 mm a celkové hmotnosti téměř 2 kilogramů. Detaily jako zaoblení bočních stěn v poloměru 4 000 mm nebo přesně zkosené hrany definují vzhled tohoto mistrovského díla, které bylo vytvořeno tradičním řemeslným zpracováním v kombinaci s komplikovanou moderní technologií výroby.

 

Více informací naleznete ZDE