Z Číny jede první nákladní vlak do Londýna. Nová Hedvábná stezka startuje

6/6
Přehled fotografií
Zavřít
  • Z Číny jede v rámci nové Hedvábné stezky první přímý nákladní vlak do Londýna (ilustrační foto).
    Z Číny jede v rámci nové Hedvábné stezky první přímý nákladní vlak do Londýna (ilustrační foto).| Zdroj: CC BY 2.0: Jason White
  • Česku se nová Hedvýbná stezka vyhne.
    Česku se nová Hedvýbná stezka vyhne.| Zdroj: Phil Richards, Wikimedia Commons (CC BY-SA 2.0)
  • Čínské státní železnice již provozují nákladní dopravu mezi Čínou a některými jinými evropskými městy, například Hamburkem a Madridem. (ilustrační foto)
    Čínské státní železnice již provozují nákladní dopravu mezi Čínou a některými jinými evropskými městy, například Hamburkem a Madridem. (ilustrační foto)| Zdroj: Marek Schwarzmann
  • Předešlý britský premiér David Cameron si Čínu velmi předcházel a jeho plánem bylo udělat z Británie hlavní bránu pro vstup čínských investic na Západ. (ilustrační foto)
    Předešlý britský premiér David Cameron si Čínu velmi předcházel a jeho plánem bylo udělat z Británie hlavní bránu pro vstup čínských investic na Západ. (ilustrační foto)| Zdroj: CD Cargo
  • Kontejnery připravené k přepravě
    Kontejnery připravené k přepravě| Zdroj: archiv
  • Kontejnery na kamiony nebo vlaky nakládá vozítko zvané "Kalmár".
    Kontejnery na kamiony nebo vlaky nakládá vozítko zvané "Kalmár".| Zdroj: Petr Horky
Z Číny jede v rámci nové Hedvábné stezky první přímý nákladní vlak do Londýna (ilustrační foto).
Česku se nová Hedvýbná stezka vyhne.
Čínské státní železnice již provozují nákladní dopravu mezi Čínou a některými jinými evropskými městy, například Hamburkem a Madridem. (ilustrační foto)
Předešlý britský premiér David Cameron si Čínu velmi předcházel a jeho plánem bylo udělat z Británie hlavní bránu pro vstup čínských investic na Západ. (ilustrační foto)
Kontejnery připravené k přepravě
Kontejnery na kamiony nebo vlaky nakládá vozítko zvané "Kalmár".