Tykač se vrací do hry o koupi Počerad. Nabídku znovu projedná dozorčí rada ČEZ

4/7
Přehled fotografií
Zavřít
  • Dozorčí rada energetické společnosti ČEZ se ve čtvrtek vrátí k jednání o možném prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady společnosti Vršanská uhelná ze skupiny Czech Coal finančníka Pavla Tykače.
    Dozorčí rada energetické společnosti ČEZ se ve čtvrtek vrátí k jednání o možném prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady společnosti Vršanská uhelná ze skupiny Czech Coal finančníka Pavla Tykače. | Zdroj: ctk
  • Miliardář Pavel Tykač tvrdí, že původní rozhodnutí o odložení prodeje bylo politické. Proti byl například ministr financí Andrej Babiš.
    Miliardář Pavel Tykač tvrdí, že původní rozhodnutí o odložení prodeje bylo politické. Proti byl například ministr financí Andrej Babiš. | Zdroj: ctk
  • Za dohodnutých podmínek platila nabídka Pavla Tykače za Počerady jen do konce dubna.
    Za dohodnutých podmínek platila nabídka Pavla Tykače za Počerady jen do konce dubna. | Zdroj: Sedmicka
  • S prodejem Elektrárny Počerady nesopuhlasí ani předseda dozorčí rady ČEZ Václav Pačes.
    S prodejem Elektrárny Počerady nesopuhlasí ani předseda dozorčí rady ČEZ Václav Pačes.| Zdroj: ctk
  • Pavel Tykač chce dát za Počerady deset miliard korun.
    Pavel Tykač chce dát za Počerady deset miliard korun. | Zdroj: Foto: Zyněk Pecák
  • Elektrárna Počerady leží na Lounsku mezi městy Louny a Most. Svým instalovaným výkonem 5 x 200 MW patří k největším uhelným elektrárnám v zemi.
    Elektrárna Počerady leží na Lounsku mezi městy Louny a Most. Svým instalovaným výkonem 5 x 200 MW patří k největším uhelným elektrárnám v zemi.
  • Elektrárna Počerady
    Elektrárna Počerady
Dozorčí rada energetické společnosti ČEZ se ve čtvrtek vrátí k jednání o možném prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady společnosti Vršanská uhelná ze skupiny Czech Coal finančníka Pavla Tykače.
Miliardář Pavel Tykač tvrdí, že původní rozhodnutí o odložení prodeje bylo politické. Proti byl například ministr financí Andrej Babiš.
Za dohodnutých podmínek platila nabídka Pavla Tykače za Počerady jen do konce dubna.
S prodejem Elektrárny Počerady nesopuhlasí ani předseda dozorčí rady ČEZ Václav Pačes.
Pavel Tykač chce dát za Počerady deset miliard korun.
Elektrárna Počerady leží na Lounsku mezi městy Louny a Most. Svým instalovaným výkonem 5 x 200 MW patří k největším uhelným elektrárnám v zemi.
Elektrárna Počerady