Podzimní on-line aukce galerie Sotheby's nabízí díla českých umělců
3
/
4
Přehled fotografií
Zavřít
Radka Bodzewicz, absolventka AVU, se do prestižní aukce dostala v necelých třiceti letech. Zájem dražitelů vzbudil její obraz Maska: Vstupní brána.
Zdroj: archiv E15
Pasta Oner: Pill, 2020, olej a akryl na plátně, 100 x 100 cm
Zdroj: galerie Kodl
Josef Bolf: Looking Through, 2019, olej, vosk a tuš na plátně, 70 x 90 cm
Zdroj: galerie Kodl
Lubomír Typlt: Fialové úterý, 2020, olej na plátně, 100 x 130 cm
Zdroj: galerie Kodl
Zavřít