Evropský autoprůmysl musí přejít na další technologický stupeň, říká viceprezident svazu průmyslu

7/7
Zavřít
  • V Česku už stojí dvě stovky nabíjecích stanic ABB.
    V Česku už stojí dvě stovky nabíjecích stanic ABB.| Zdroj: ABB
  • Trendu elektromobility nelze vzdorovat, říká viceprezident Svazu průmyslu a obchodu Radek Špicar.
    Trendu elektromobility nelze vzdorovat, říká viceprezident Svazu průmyslu a obchodu Radek Špicar.| Zdroj: Radek Špicar
  • Nástup elektromobilů a ústup spalovacích motorů by měl být postupný. Na snímku je Volkswagen Tiguan eHybrid.
    Nástup elektromobilů a ústup spalovacích motorů by měl být postupný. Na snímku je Volkswagen Tiguan eHybrid.| Zdroj: Volkswagen
  • Automobilka Porsche postavila park supernabíječek pro elektromobily.
    Automobilka Porsche postavila park supernabíječek pro elektromobily.| Zdroj: Porsche
  • V minulé krizi před deseti lety německé automobilky od vlády dostaly vše, co požadovaly, nyní jdou peníze hlavně na podporu prodeje ekologicky šetrných vozů.
    V minulé krizi před deseti lety německé automobilky od vlády dostaly vše, co požadovaly, nyní jdou peníze hlavně na podporu prodeje ekologicky šetrných vozů.| Zdroj: Volkswagen
  • Německo se rozhodlo, že dalším technologickým stupněm budou alternativní pohony, tedy elektromobilita. Snímek zachycuje Volkswagen Arteon eHybrid.
    Německo se rozhodlo, že dalším technologickým stupněm budou alternativní pohony, tedy elektromobilita. Snímek zachycuje Volkswagen Arteon eHybrid.| Zdroj: Volkswagen
  • České automobilky si musejí vyjednat, aby jim nadnárodní koncerny v rámci skupiny přidělily co nejzajímavější zakázky s co nejvyšší přidanou hodnotou. Na snímku je Volkswagen Tiguan eHybrid.
    České automobilky si musejí vyjednat, aby jim nadnárodní koncerny v rámci skupiny přidělily co nejzajímavější zakázky s co nejvyšší přidanou hodnotou. Na snímku je Volkswagen Tiguan eHybrid.| Zdroj: Volkswagen
V Česku už stojí dvě stovky nabíjecích stanic ABB.
Trendu elektromobility nelze vzdorovat, říká viceprezident Svazu průmyslu a obchodu Radek Špicar.
Nástup elektromobilů a ústup spalovacích motorů by měl být postupný. Na snímku je Volkswagen Tiguan eHybrid.
Automobilka Porsche postavila park supernabíječek pro elektromobily.
V minulé krizi před deseti lety německé automobilky od vlády dostaly vše, co požadovaly, nyní jdou peníze hlavně na podporu prodeje ekologicky šetrných vozů.
Německo se rozhodlo, že dalším technologickým stupněm budou alternativní pohony, tedy elektromobilita. Snímek zachycuje Volkswagen Arteon eHybrid.
České automobilky si musejí vyjednat, aby jim nadnárodní koncerny v rámci skupiny přidělily co nejzajímavější zakázky s co nejvyšší přidanou hodnotou. Na snímku je Volkswagen Tiguan eHybrid.