Ovlivňovat zrání filmaře je fascinující, říká umělecký ředitel MFF Karlovy Vary Karel Och

1/1
Zavřít
  • Karel Och v křesle Věry Machoninové. Červené křeslo se stalo součástí loga letošního Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. A proč právě křeslo?  Kromě samotné stavby hotelu Thermal v Karlových Varech, který tradičně hostí filmový festival, bylo toto ikonické, červenou koženkou potažené klubové křeslo s kruhovým sedákem navrženo manželi Machoninovými pro interiér této brutalistní stavby.
    Karel Och v křesle Věry Machoninové. Červené křeslo se stalo součástí loga letošního Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. A proč právě křeslo? Kromě samotné stavby hotelu Thermal v Karlových Varech, který tradičně hostí filmový festival, bylo toto ikonické, červenou koženkou potažené klubové křeslo s kruhovým sedákem navrženo manželi Machoninovými pro interiér této brutalistní stavby.| Zdroj: Vratko Barcík
Karel Och v křesle Věry Machoninové. Červené křeslo se stalo součástí loga letošního Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. A proč právě křeslo?  Kromě samotné stavby hotelu Thermal v Karlových Varech, který tradičně hostí filmový festival, bylo toto ikonické, červenou koženkou potažené klubové křeslo s kruhovým sedákem navrženo manželi Machoninovými pro interiér této brutalistní stavby.