Německo v souvislostech: Němci po otravě Navalného řeší, jak jednat s Ruskem

6/5
Zavřít
  • Případ Navalnyj a postup v Bělorusku ukazují: Moskva reaguje reaktivně, obranně. Cítí se ohrožena západním modelem, říká šéf Bezpečnostní konference v Mnichově Wolfgang Ischinger.
    Případ Navalnyj a postup v Bělorusku ukazují: Moskva reaguje reaktivně, obranně. Cítí se ohrožena západním modelem, říká šéf Bezpečnostní konference v Mnichově Wolfgang Ischinger.| Zdroj: Profimedia
  • Otrava Alexeje Navalného (na snímku), nejznámějšího současného opozičního kritika vlády Vladimira Putina a celého korupčního systému moci v Rusku, vyvolala v Německu velmi živý ohlas.
    Otrava Alexeje Navalného (na snímku), nejznámějšího současného opozičního kritika vlády Vladimira Putina a celého korupčního systému moci v Rusku, vyvolala v Německu velmi živý ohlas.| Zdroj: Profimedia
  • Německá kancléřka Angela Merkelová na summitu v Bruselu
    Německá kancléřka Angela Merkelová na summitu v Bruselu| Zdroj: Reuters
  • Stavba prvního plynovodu Nord Stream
    Stavba prvního plynovodu Nord Stream| Zdroj: Nord Stream
  • Nord Stream 2
    Nord Stream 2| Zdroj: profimedia.cz
Případ Navalnyj a postup v Bělorusku ukazují: Moskva reaguje reaktivně, obranně. Cítí se ohrožena západním modelem, říká šéf Bezpečnostní konference v Mnichově Wolfgang Ischinger.
Otrava Alexeje Navalného (na snímku), nejznámějšího současného opozičního kritika vlády Vladimira Putina a celého korupčního systému moci v Rusku, vyvolala v Německu velmi živý ohlas.
Německá kancléřka Angela Merkelová na summitu v Bruselu
Stavba prvního plynovodu Nord Stream
Nord Stream 2