Kindle

E15.cz pro čtečky Kindle

zpět

Články E15.cz si můžete číst ve čtečce elektronických knih Amazon Kindle. Čerstvé ekonomické zpravodajství a další články vám budeme posílat přímo do Kindlu.

Do formuláře zadejte e-mailovou adresu své čtečky a vyberte si čas nebo časy doručování. Nezapomeňte také na webu Amazon.com na stránce s nastavením čtečky povolit příjem dokumentů z adresy kindle@e15.cz. Případně si přečtěte návod, jak na to.

Tip: Stáhněte si aktuální vydání E15.cz pro Kindle.

Časy doručování nového vydání E15.cz pro Kindle
(o víkendu posíláme vždy jen jedno vydání):Jak nastavit Kindle

Abychom vám mohli na Kindle posílat články, musíte nám prozradit jeho adresu. V nastavení čtečky na webu potom ještě musíte povolit naši e-mailovou adresu kindle@e15.cz.

  1. 1. Otevřete stránku Manage Your Devices. Před tím se zřejmě budete muset přihlásit.
  2. 2. Na této stránce v sekci Registered Kindles najdete e-mailovou adresu své čtečky. Bude ve formátu @kindle.com.


    Pozn. Můžete použít samozřejmě také adresu ve tvaru @free.kindle.com. V případě, že máte Kindle s 3G a chcete mít jistotu, že za přenos souborů na Kindle nebudete platit, zadejte svůj e-mail ve tvaru @free.kindle.com.

    CN Invest a.s., neodpovídá za případné další poplatky třetích stran, spojené s přenosem nebo poskytováním zpravodajství E15.cz na váš Kindle.

    Your kindle devices
  3. 3. Přejděte na stránku Personal Document Settings, kde je pod sekcí Approved Personal Document E-mail List přehled povolených e-mailů. Klepněte na odkaz Add a new approved e-mail address. Do pole přidejte e-mailovou adresu kindle@e15.cz. Add a new e-mail adress

Od této chvíle je Kindle připraven pro odběr nových vydání zpravodajství E15.cz

Máte tip, jak bychom mohli tuto službu vylepšit, nebo jiné nápady a připomínky? Napište nám.

Mobilní web