Už i čeští Vietnamci mají vlastní slevový server | E15.cz

Už i čeští Vietnamci mají vlastní slevový server

Nový vietnamský slevový server s nabídkami v českých městech
Nový vietnamský slevový server s nabídkami v českých městech
• 
ZDROJ: Zive.cz

David Polesný, Živě.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Před rokem vrcholil boom slevových serverů. Na malém českém trhu se najednou objevilo přes 200 webů nabízející slevy na principu hromadného nákupu poukázek. Lídrem je v tomto oboru na českém trhu Slevomat, své slevové weby mají třeba i Seznam nebo Centrum. Nyní se objevila i kuriozita – vietnamský slevový server nabízející slevy u českých prodejců.

Vietnamský web Cungmua.eu odstartoval stylově s nabídkou vietnamské polévky Pho se slevou 90 procent. Velká porce původně za 100 Kč vás vyjde na desetikorunu. Chcete-li nabídky využít, musíte se poprat s překladačem, protože českou lokalizaci web nenabízí. Kromě slevových nabídek má web také obsah ke čtení a diskuzní fórum.

Za webem stojí vietnamská obchodní společnost působící ve Vietnamu a Číně, která postupně rozšiřuje své aktivity do dalších zemí. Kromě Česka mají pobočku i v Turecku. Těžko říct, nakolik silná je zdejší vietnamská komunita na internetu. Podle prvních nabídek to na velký byznys nevypadá, zmiňovanou polévku si objednali zatím jen dva lidé.

Autor: David Polesný, Živě.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah