Bison & Rose sází na sport | E15.cz

Bison & Rose sází na sport

Petr Souček
Petr Souček
• 

red

Do agentury Bison & Rose přichází Petr Souček, bývalý šéfredaktor a dlouholetý vedoucí sportovní redakce Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu. V Bison & Rose postaví specializovaný tým se zaměřením na komunikaci sportu.

„Až do loňského roku český sport jako odvětví nijak systematicky nekomunikoval, jeho špatná prezentace a publicita jen kopírovala nepřehlednou strukturu. Díky tomu ztratil český sport svoji prestiž. Neumí obhájit svou roli, neumí si říci o peníze, neumí komunikovat s médii, se sponzory ani s vlastní členskou základnou,” komentuje dnešní situaci Petr Souček.

Tým agentury Bison & Rose se už dříve sportovní tématice věnoval, zajišťoval komunikaci velkých sportovních podniků, jakými byly mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 nebo EYOWF Zimní olympiáda mládeže 2011. Agentura také vytvořila loňskou kampaň „Hvězdy nepadají z nebe“ na podporu českého sportu.

Čtete také:

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.