Do čela Audi jde Anna Gruberová | E15.cz

Do čela Audi jde Anna Gruberová

Do čela Audi jde Anna Gruberová
Anna Gruberová
• 

red

Ředitelkou divize Audi společnosti Porsche Česká republika byla s účinností od 1. ledna 2013 jmenována Anna Gruberová. Stane se tak první ženou ve vedení koncernových značek, dovážených společností Porsche Česká republika.

Anna Gruberová přechází v rámci koncernu Volkswagen ze společnosti Porsche Inter Auto CZ. Zde působila posledních 10 let na různých manažerských pozicích, naposledy jako vedoucí importéra sportovních vozů Porsche a ředitelka human resources, marketingu a komunikace celé prodejní sítě Porsche Inter Auto CZ. Je absolventkou MBA programu na Nottingham Trent University, předtím se věnovala studiu marketingu a také absolvovala komunikaci na London School of PR.

„Bylo pro nás nesmírně důležité najít někoho, kdo je známou tváří na českém trhu a má bohaté zkušenosti v automobilovém obchodě,“ uvádí generální ředitel Porsche Česká republika Josef Roider. „Paní Gruberová, která doposud vedla tým importéra značky Porsche a kromě toho se podílela na budování značky Bentley v ČR, získala během své desetileté činnosti rozsáhlé zkušenosti, zejména v oblasti péče o pozici exkluzivních značek na českém trhu.“

Porsche Česká republika je importérem vozů značek Audi, Seat, Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy do České republiky a zabývá se tedy velkoobchodem. Porsche Inter Auto CZ je prodejcem těchto vozů koncovým zákazníkům spolu s prodejem vozů Škoda. Kromě toho je importérem vozů Porsche a Bentley. Obě sesterské společnosti náleží do Porsche Holding Salzburg.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!