Hamé spouští novou kampaň a znovu provokuje | E15.cz

Hamé spouští novou kampaň a znovu provokuje

Hamé znovu provokuje
Hamé znovu provokuje
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novou sérii televizních spotů na kečup Otma Gurmán spouští v prvních březnových dnech společnost Hamé. Televizní kampaň navazuje na loňský provokativní koncept, režie se znovu ujala dvojice Vojta Kotek a Jiří Strach.

„Na reklamu jsme měli v loňském roce výborné ohlasy, zejména od mladších diváků, pro které je reklama určena. Proto jsme se nebáli znovu oslovit stejné autory,“ říká marketingová ředitelka společnosti Hamé Marcela Mitáčková.

I v letošních spotech na pokračování ztvárňuje hlavní roli mladá herečka Ivana Korolová, která líčí přítelkyni na telefonu své zážitky s neznámým gurmánem, celý rozhovor ale vyznívá dost dvojsmyslně.

Podívejte se na nový příběh kečupů Otma:

Televizní kampaň poběží jak u nás, tak na Slovensku. V České republice se objeví na kanálech ČT, skupiny Nova i skupiny Prima, na TV Barrandov a na vybraných kabelových televizích. Koncept kampaně vznikl v reklamní agentuře Comtech.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.