HTC angažuje Roberta Downeyho Jr. a spouští svou nejdražší kampaň | E15.cz

HTC angažuje Roberta Downeyho Jr. a spouští svou nejdražší kampaň

HTC angažuje Roberta Downeyho Jr. a spouští svou nejdražší kampaň
HTC angažuje Roberta Downeyho Jr. a spouští svou nejdražší kampaň
• 

ČTK
br

Tchajwanský výrobce mobilních telefonů HTC bojuje o lepší postavení na trhu. Pomoci mu má hollywoodská hvězda a akční hrdina Robert Downey Jr. Podle agentury AFP firma údajně zaplatila deset milionů dolarů (asi 200 milionů korun) za jeho účast v kampani, která bude ve čtvrtek uvedena v řadě zemí světa včetně USA, Británie a Německa.

HTC tak následuje příklad jiné tchajwanské firmy Acer, která si v loňském roce zaplatila hvězdu filmu Transformers Megan Foxovou, aby v reklamní kampani propagovala její výrobky. HTC patřívala k hlavním hráčům na trhu s mobilními telefony, tomu ale nyní dominují firmy Samsung a Apple.

Změnit to má kampaň nazvaná Here´s To Change. Firma v těchto dnech postupně umisťuje krátké spoty na svůj YouTube kanál. V prvním z nich muž v obleku, kterým je patrně Downey Jr., vystupuje z vojensky vypadajícího vrtulníku, a zatímco ho kamera snímá jen zezadu, kráčí k jinému muži, jehož plácne do dlaně. Na dalších ukázkách je slavný herec odhalen a naznačuje, jakým směrem se bude příběh kampaně ubírat.

Podle informací, které zveřejnily zahraniční servery, půjde o nejdražší globální kampaň v historii HTC. Spoty z dílny agentury 171 Worldwide poběží na YouTube, v kinech a v televizi.

Autor: ČTK, br
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!