Obchod a marketing v Invest & Property Consulting povede Michaela Skálová | E15.cz

Obchod a marketing v Invest & Property Consulting povede Michaela Skálová

Michaela Skálová
Michaela Skálová
• 
ZDROJ: Invest & Property Consulting

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Novou obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti Invest & Property Consulting se stala Michaela Skálová, která bude zodpovídat také za řízení produktového portfolia. Obchodní a marketingové aktivity bude řídit i v rámci přidruženého portálu Investujichytře.cz.

Michaela Skálová studovala obor Management obchodních činností na Soukromé vysoké škole ekonomických studií v Praze. V oboru financí se pohybuje od roku 1999. Nejprve jako klasický finanční poradce, od roku 2008 na pozici managementu. Od roku 2014 se věnuje finančnímu poradenství, zejména investičnímu poradenství pod vlastní značkou Adala s.r.o., kde je zároveň jednatelkou. Jejím hlavním úkolem bude vytváření obchodní a marketingové strategie a posílení pozice Invest & Property Consulting na českém trhu. 

„Mezi mé hlavní cíle patří rozvoj obchodní sítě a řízení služeb pro naše zákazníky. Naší ambicí je stát se první volbou pro šikovné a sebevědomé finanční poradce, stejně jako být solidním partnerem koncovým zákazníkům," uvedla Michaela Skálová.

Společnost Invest & Property Consulting se od počátku své činnosti v roce 2014profiluje zejména jako expert na správu majetku prostřednictvím tzv. svěřenských fondů, jejichž vznik umožnil nový občanský zákoník 1. ledna 2014. Zejména v anglosaských zemích je tato možnost správy velmi rozšířená. Nabízí zajímavé benefity i pro menší zájemce o efektivní správu peněz. Při výběru profesionálního správce fondu, který umí peníze aktivně spravovat, je možné dosáhnout na velmi zajímavé částky.

 

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah