Pomejeho ve VIP zprávách na Prima Family nahradila Bočanová | E15.cz

Pomejeho ve VIP zprávách na Prima Family nahradila Bočanová

Mahulena Bočanová, VIP zprávy
Mahulena Bočanová, VIP zprávy
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mahulena Bočanová, se kterou se coby s moderátorkou TopStar magazínu FTV Prima před necelým rokem velmi razantním způsobem rozloučila, se vrací na místo činu. Od třetí březnové soboty je z ní moderátorka VIP zpráv na Prima Family, kde nahradila Jiřího Pomeje.

Pomeje musel z moderátorského křesla pro Primu velmi důležitých VIP zpráv odejít poté, co si ve druhé polovině února prostřednictvím deníku Blesk stěžoval na údajnou ženskou mafii na Primě.

Bočanová (45) v magazínu ze života celebrit doplní Laďku Něrgešovou a Ivanu Gottovou. Podle Super.cz, který má s FTV Prima dohodu o poskytování exkluzivních informací, Prima uvažovala také o Martinu Krausovi.

Pro Bočanovou Prima představuje návrat do relativně bezpečných vod: herečka a moderátorka spojila vloni na podzim svůj osud s TV Pětka, kde uváděla pořad Sen za den. Ten byl ale stejně jako celá televize poměrně rychle zrušen.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.