Pýcha se stane šéfem marketingu FTV Prima | E15.cz

Pýcha se stane šéfem marketingu FTV Prima

Aleš Pýcha
Aleš Pýcha
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Od listopadu obsadí post marketingového ředitele FTV Prima Aleš Pýcha, který dříve působil v mediální skupině Mafra. Prima mění také šéfa PR a komunikace. Nově jím bude Jiří Haramul.

Aleš Pýcha působil v posledních letech jako marketingový ředitel mediální skupiny Mafra. „Skupina Prima je jedním z mediálních lídrů s potenciálem rozvoje nejen v oblasti televizního trhu, ale i online a offscreenových aktivit. Nová pozice je pro mě výzvou a zároveň příležitostí zúročit dosavadní zkušenosti v oblasti médií a komunikace,“ říká Aleš Pýcha.

Tým marketingového oddělení posílí také nový vedoucí PR a komunikace Jiří Haramul. Dříve vedl marketing a PR ve společnostech Newton Media, MediaPro Pictures, TV Pětka a před nástupem na Primu byl zodpovědný za marketing v televizi Metropol. „Moc se těším na práci pro Primu a spolupráci se skutečnými televizními profesionály,“ dodal Jiří Haramul. Haramul ve funkci nahrazuje David Vaníčka, který z Primy odchází k 10. listopadu na vlastní žádost.

„Jsem potěšen, že se nám podařilo získat takové profesionály, jako jsou Aleš Pýcha a Jiří Haramul. Moje radost je o to větší, že ke stejnému datu současně nastupuje na pozici ředitele výzkumu Petr Miláček. Od 1. listopadu tak bude management FTV Prima opět kompletní,“ uvedl k těmto změnám výkonný ředitel FTV Prima Pavel Kejla. Petr Miláček nahrazuje Romana Mrázka, který se přesunul na pozici programového ředitele.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah