Show Máme rádi Česko bude na Primě moderovat Libor Bouček | E15.cz

Show Máme rádi Česko bude na Primě moderovat Libor Bouček

Máme rádi Česko
Máme rádi Česko
• 

red

Share on Facebook Messenger
Vědomostní zábavnou show Máme rádi Česko bude provázet moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni“ stojící v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Máme rádi Česko se v dubnu objeví na Prima Family v nedělním prime time, kde se utká se SuperStar vysílanou na Nově.

Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme skladatel, textař a frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen.


Soutěžící z řad celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější. Prima zřejmě při obsazování týmu sahne po tvářích ze svého aktuálního celebritího ansámblu, kam patří například herečka a moderátorka Tereza Kostková nebo herci Tomáš Etzler a Martin Dejdar.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.