Spar uvádí privátní značku pro vegetariány | E15.cz

Spar uvádí privátní značku pro vegetariány

Spar uvádí novou privátní značku pro vegetariány
Spar uvádí novou privátní značku pro vegetariány
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Spar uvádí do svých obchodů sedmnáct bezmasých pokrmů pod novou značkou Spar Veggie. Ta vznikla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií.

„Kompletní nabídka jídel pro vegetariány a osoby, které si čas od času chtějí dopřát pokrm bez masa, v našem sortimentu dosud chyběla. Proto byla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií vytvořena nová privátní značka Spar Veggie, která představuje špičkové výrobky, u nichž si spotřebitelé díky jasné certifikaci mohou být jisti, že opravdu neobsahují maso,“ uvádí generální ředitel společnosti Spar Martin Ditmar.

V rámci nové privátní značky Spar Veggie mohou spotřebitelé vybírat z chlazeného a mraženého sortimentu, v nabídce najdou také pizzy a pokrmy s náhražkou masa. Všechna jídla jsou označena značkou V-logo, která je rozdělena do 4 kategorií (lakto-vegetariánská, ovo-vegetariánská, ovo-lacto-vegetariánská a veganská čistě rostlinná), podle nichž spotřebitel jasně pozná, jaký výrobek kupuje.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.