Zateplete, zima klepe na dveře! 3 hodiny, 30% úspor! | E15.cz

Zateplete, zima klepe na dveře! 3 hodiny, 30% úspor!

Zateplete, zima klepe na dveře! 3 hodiny, 30% úspor!
Zateplení stropu
• 
Pokud by existoval způsob, jak ušetřit 30% za topení, tak by ho jistě každý majitel domu rád znal. Dobrá zpráva je, že to jde. Řešení je již na světě a opravdu funguje. Když si představíme dům, kde za topení vydáváme kolem 35 tisíc ročně, tak dokážeme každý rok ušetřit až 10 tisíc korun.

Teplo vstoupá vzhůru

Vzpomeňte si na hodiny fyziky. Ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, uniká bez užitku ven. Tímto způsobem vám uteče až třetina tepla mimo vytápěný objekt. Ale jde tomu vůbec zabránit? ANO.

Netopte pánubohu do oken!

.

Vyplnění dutého stropuVyplnění dutého stropuAutor:

Stropní systém MAGMARELAX® využijeme, chceme-li dále využívat půdní prostor, například k letnímu bydlení, nebo jen tak k relaxaci. Vytvoří se lehká, velmi stabilní nová podlaha z OSB desek na pero a drážku, která vytvoří dutinu pro izolaci.

V jednoduchosti je kouzlo!

Samotná realizace je velmi jednoduchá. Otvory pro izolování dutin jsou relativně malé o šířce 30 až 40 cm. Vlna se fouká obvykle do výšky 15 až 30 cm.

Pracovníci IP Polná ukazují zákazníkovi konečnou výšku izolacePracovníci IP Polná ukazují zákazníkovi konečnou výšku izolaceAutor:

za pár hodin, bez nepořádku a ještě ušetříte až 30% za energie.

Auto, ze kterého je izolace MAGMARELAX poháněna do domuAuto, ze kterého je izolace MAGMARELAX poháněna do domuAutor:

Žijte zdravě

je plně hypoalergenní a je ideální do rodin s dětmi.

A jak vypadá ekonomika?

Aplikace této moderní a velmi efektivní izolace vůbec nemusí zatížit rodinný rozpočet. Společnost IP POLNÁ nabízí svým klientů také Izolace na splátky.
Návratnost investice do izolace je rychlá v průměru 4 – 5 let, záleží na typu domu. A pak už jenom šetříte.

Vyřeším to ještě dnes

Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dnů samotnou realizaci.

Využijte nabídku na

nebo na telefonu 800 100 533.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!