Apartmány Medvědín – Z apartmánu rovnou na sjezdovku | E15.cz

Apartmány Medvědín – Z apartmánu rovnou na sjezdovku

Zajímavou příležitostí pro investory se staly nové horské apartmány v atraktivní lokalitě centrálních Krkonoš. Horské objekty citlivě zasazené do krajiny přímo pod sjezdovkou u nástupní stanice sedačkové lanovky nabízejí jednopokojové až čtyřpokojové apartmány.

Součástí každého apartmánu je jedno parkovací stání a sklep v suterénu. Přestože architektura projektu je moderní, respektuje typické místní materiály a prvky, jako je kombinace dřevěné fasády s kamenným obkladem. Architektonické řešení klade důraz zejména na funkčnost interiérů a vysoké realizační standardy. Sluneční terasy budou vybízet k venkovnímu posezení a relaxaci. Jednotlivé objekty mezi sebou vytvářejí vnitřní prostor, který bude sloužit k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám. Předpokládané dokončení projektu je plánováno na druhé čtvrtletí roku 2013.

„Špindlerův Mlýn je díky své široké nabídce celoročních outdoorových aktivit, zejména pak v zimní sezoně, jedno z nejpopulárnějších tuzemských rekreačních středisek. Proto jsme přesvědčeni, že navzdory současné ekonomické situaci promítající se i do realitního trhu si Apartmány Medvědín své zájemce najdou,“ říká Margund Schuh, ředitelka developerské společnosti UBM Bohemia.

Apartmány Medvědín jsou dílem společností UBM a Multiprojekt Group. UBM patří k nejrenomovanějším rakouským developerským společnostem, na trhu působí již od roku 1873. Multiprojekt Group je českou developerskou společností, působící na tuzemském realitním trhu od druhé poloviny 90. let.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud