Madonna v Praze nabídne písně z nového alba, mají tvořit polovinu programu | E15.cz

Madonna v Praze nabídne písně z nového alba, mají tvořit polovinu programu

Madonna mezi tanečníky
Madonna mezi tanečníky
• 
ZDROJ: Repro Strategie

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Americká popová hvězda Madonna na svých vystoupeních v pražské O2 areně 7. a 8. listopadu nabídne program, který budou téměř z poloviny tvořit písně z jejího nového alba Rebel Heart. Evropskou část jejího světového turné zahájil ve středu koncert v Kolíně nad Rýnem, kde zpěvačka přezdívaná královna popu vystoupí i dnes. Zahrála dvě desítky písní a přídavek Holiday, z toho devět z poslední desky.

Show, kterou do metropole přiveze 33 kamionů a 13 autobusů, zahájila nové píseň Iconic. V průběhu večera dále z Rebel Heart zazněla titulní píseň, úspěšný singl Living for Love a skladby Bitch I'm Madonna, Body Shop, Devil Pray, HeartBreakCity, Holy Water a Unapologetic Bitch.

Recenze označují třinácté studiové album Madonny za její nejlepší desku za posledních 17 let. Úspěch mělo i v tuzemsku. Rebel Heart bylo podle tuzemské pobočky Mezinárodní federace hudebního průmyslu (IFPI) nejprodávanějším fyzickým nosičem za 11. týden letošního roku. Nahrávce se dařilo i v internetovém prodeji.

Středeční vystoupení v Kolíně nad Rýnem označili recenzenti za „propracovanou show“. Zpěvačka se tradičně prezentovala v provokativním kostýmu a jako dekorace sloužily různé starožitné a orientální předměty.

Aby se udržela kondici, šla se odpoledne před koncertem rozcvičit do hotelové tělocvičny, kterou na její přání vytopili přesně na 35 stupňů Celsia

Na veřejnost zatím nepronikla informace, kde bude Madonna při svém pobytu v Praze bydlet. Spekuluje se o pětihvězdičkovém hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně.

Tam zpěvačka spala při svém posledním pražském vystoupení v roce 2009. Tehdy si se svými čtyřmi dětmi a přítelem nechala zarezervovat celé páté patro. Personál hotelu musel na její přání vypnout výtahy, aby ji nikdo nevyrušil při odpočinku. Aby se udržela kondici, šla se odpoledne před koncertem rozcvičit do hotelové tělocvičny, kterou na její přání vytopili přesně na 35 stupňů Celsia.

v souvislosti s plánovanými víkendovými koncerty v O2 areně připravuje pražská policie standardní bezpečnostní opatření. Budou se na něm podílet policisté dopravní, pořádkové i kriminální služby. Ve spolupráci se strážníky městské policie budou policisté dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu a veřejný pořádek v bezprostředním okolí koncertní haly či jiných oblastech dle aktuální potřeby.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video