Mexická královna krásy přišla o život v přestřelce vojáků s narkomafií | E15.cz

Mexická královna krásy přišla o život v přestřelce vojáků s narkomafií

Mexická královna krásy přišla o život v přestřelce vojáků s narkomafií
María Susana Flores
• 
ZDROJ: Efekto.tv

ČTK
nes

Dvaadvacetiletá mexická královna krásy doplatila na to, že cestovala s překupníky drog; ve státě Sinaloa se mezi nimi a vojáky strhla přestřelka, při níž byla mladá žena zabita.

Maria Susana Flores v únoru zvítězila v soutěži krásy s názvem Žena Sinaloy 2012. Podle prokuratury cestovala v jednom z vozidel, které v sobotu asi hodinu pronásledovali vojáci. Následovala přestřelka, po které bylo tělo miss nalezeno v blízkosti útočné pušky AK-47.

Místní média uvedla, že během sedmihodinové přestřelky dále přišli o život dva vojáci, jeden civilista a údajný člen zločinecké skupiny.

Válka drogových gangů trvá v zemi již šest let. Podle nevládních organizací od zahájení vojenské ofenzivy proti drogovým gangům koncem roku 2006 přišlo o život více než 37 tisíc lidí. V neděli policisté na dvou místech v zemi objevili 19 mrtvých těl, údajně dalších obětí války drogových gangů. Z toho 11 těl se nacházelo v severomexickém státě Chihuahua.

Dnes byla v tomto státě nalezena těla čtyř mužů v odlehlém horském regionu nedaleko města, které proslulo jako centrum kmene Tarahumara. Těla prý byla svázána a nesla stopy mučení. Další čtyři muži a jedna žena byli zastřeleni v obchodě ve stejnojmenné metropoli Chihuahuy. Podle úřadů šlo o prodavače květin.

Autor: ČTK, nes
 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!