Raketový trojboj na Výstavišti | E15.cz

Raketový trojboj na Výstavišti

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sportovní hala přerovského Výstaviště láká na netradiční turnaj.

Tři různé rakety, tři různé míčky, tři různé sporty. A jeden turnaj. Raketový trojboj 2009 přivítá do sportovní haly přerovského Výstaviště hráče tenisu, badmintonu a stolního tenisu, aby se utkali v obdobě racketlonu. Už tuto sobotu.
„Jedná se určitě o jeden z prvních turnajů toho druhu v Přerově. Chceme využít možností nedávno otevřené haly na Výstavišti, kde se pod jednou střechou mohou hrát naráz všechny tři sporty,“ vysvětluje organizátor akce Martin Možíš. Klasický racketlon sdružuje kromě zmíněného trojlístku her ještě squash. Toho se sice účastníci Raketového trojboje 2009 nedočkají, ale jinak bude turnaj z racketlonu vycházet. Tenisté třeba musí při počítání zapomenout na fiftýny. Každá vyhraná výměna znamená bod a všechny sporty se hrají do jednadvaceti bodů. Zvítězí ten, kdo v součtu uhraje nejvíc bodů.

Jednotlivci se dočkají v listopadu

Turnaj organizátoři připravili pro amatérské dvojice. Přihlásit se mohou mužské, ženské i smíšené páry. „Podle počtu týmů vytvoříme skupiny, kde se bude bojovat systémem každý s každým. Maximální kapacita turnaje bude patnáct týmů. Pokud ještě zbudou volná místa, mohou se soutěžící přihlásit v osm ráno na místě,“ říká Možíš. Hrát se začne od devíti.
Solitéři, kterým nevyhovuje hra ve dvojicích, se mohou těšit na listopad. To chtějí přerovští organizátoři uspořádat turnaj Raketman, který bude určen právě jednotlivcům.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.