V zajetí Porsche. Prahou projede kolona legendárních modelů 911 | E15.cz

V zajetí Porsche. Prahou projede kolona legendárních modelů 911

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Prahou projede 18. dubna kolona až stovky legendárních vozů Porsche 911. Jízda sportovních aut bude součástí výstavy V zajetí Porsche, která se uskuteční od příštího čtvrtka do 29. dubna v areálu Arkády Pankrác.

Porsche 911 předloni oslavilo 50 let od zahájení výroby. Od té doby se na trhu objevilo celkem sedm generací. Zástupci všech typů by se měli na spanilé jízdě objevit. Zájemci se stále ještě mohou registrovat. Akce bude v areálu Arkády Pankrác zahájena v pravé poledne příjezdem a vystavením vozů. V 15:00 hodin bude odstartována jízda Prahou.

Plánovaná trasa zahrnuje průjezd ulicemi Na Pankráci a Na Strži, pokračuje přes Podolskou a Rašínovo nábřeží a přes Resslovu, Legerovu a Wilsonovu auta dojedou na Václavské náměstí. Odtud se pak vrátí ulicí Mezibranskou, Sokolskou a 5. května přes Jižní spojku zpět k obchodnímu centru Arkády. Očekávaný návrat je po 16:00 hodině.

Výstava zmapuje historii slavné značky, kterou založil rodák z Vratislavic nad Nisou Ferdinand Porsche. Vystavené budou historické i aktuální modely, nebudou chybět například Porsche 356 a Porsche Carrera GT.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.