Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády | E15.cz

Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády

Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády
Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hledáte moderní náramkové hodinky, které byste mohli nosit za všech okolností? Vsaďte na hodinky značky Luminox. Pořídíte je v celé škále provedení. Jedná se o kvalitní hodinky švýcarské výroby s více než padesátiletou tradicí. Využívají nejnovějších technologií, jsou zhotovené dle aktuálních trendů a máte mezi nimi na výběr z desítek zajímavých produktů.

Každá řada náramkových hodinek Luminox je něčím unikátní. Vybírat můžete konkrétně z řad SXC, SEA, AIR a LAND. Díky bohaté nabídce jistě naleznete takové hodinky, které naplní vaše očekávání. Nosí je i členové z řad vojenských a policejních složek. Velké oblibě se těší u US Navy SEALs, US Air Force, mezi agenty FBI a ATF, u pobřežní stráže, ve SWAT týmech nebo i mezi profesionálními potápěči. Hodinky Luminox jsou tedy připravené opravdu na cokoliv.

Pánské či unisex hodinky jsou vybavené funkcí Luminox Light, díky které na ně dobře uvidíte v jakýchkoliv podmínkách. Využívají patentovanou technologii, co byla dříve určena výhradně pro armádu. Dokáží s ní nepřetržitě svítit až 25 let. Většina hodinek je vybavena funkcí duálního zobrazení času, voděodolností nebo také kompasem.

Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády Autor:

Produktové řady, ve kterých si vybere úplně každý

Hodinky z řady SXC Space představují moderní a elegantní řešení. Robustní ciferník zde doplňuje plastový či kožený řemínek, který pohodlně obepne vaše zápěstí. Jelikož mají i duální zobrazování času, můžete si zde nastavit ještě další čas ke sledování (třeba pro jiné časové pásmo).

Velmi oblíbené jsou také hodinky Luminox SEA v provedení speciálně pro námořníky. Řada Navy SEAL v sobě spojuje elegantní a praktický design. Ten zaujme nejen ty, co se s hodinkami chtějí potápět. Mnohé z nich jsou vodotěsné až do hloubky 200 metrů. Navíc vynikají i svou nízkou hmotností - váží kolem pouhých 45 g, takže je na své ruce sotva ucítíte.

Za zmínku stojí také hodinky Luminox AIR, vyrobené speciálně pro letecké složky. Opět jsou moderně a kvalitně zpracované i voděodolné.

V nabídce hodinek Luminox Land na vás čeká několik stylů. Naleznete zde jak jednoduché a elegantní hodinky, vhodné i do společnosti, tak i propracované modely s nadčasovými funkcemi, co využijete třeba při svém sportovním tréninku.

Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády Autor:

Luminox RECON NAV SPC - hodinky a kompas v jednom

Z aktuální nabídky výrobce Luminox bychom rádi doporučili pánské hodinky RECON NAV SPC. Na jejich návrhu se podílel bývalý poddůstojník švýcarské armády. Hodinky se dají využít i jako kompas a usnadní vám tak orientaci v prostoru.

S hodinkami Luminox se už nemusíte spoléhat na ostatní, stačí vsadit jen na své vlastní smysly. Pořídíte je v internetovém obchodě Timestore.cz, kde jsou pro vás připraveny za velmi příznivé ceny. Vybírat zde můžete z celé škály produktů.

Nadčasové hodinky Luminox: inspirace až od americké armády Autor:

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.