Kasa, Menšík nebo Braverman. Na E-commerce Summitu vystoupí více než 70 řečníků

Martin Kasa, Michal Menšík, Tomáš Braverman

Martin Kasa, Michal Menšík, Tomáš Braverman Zdroj: Koláž E15

Přední osobnosti světa e-commerce z Česka i ze světa představí nejnovější trendy, které aktuálně dominují této oblasti, na březnovém E15 International E-commerce Summitu. Největší česká akce věnovaná e-commerce letos proběhne v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Na dvoudenním maratonu inspirativních přednášek, panelů a rozhovorů se hosté mohou těšit na více než 50 speakerů. Svými zkušenostmi z praxe přispějí na konferenci Dušan Zábrodský (Rockaway Capital), Martin Kasa (Pilulka.cz), Daniel Hejl (Productboard), Ondřej Fryc (Reflex Capital), Ondřej Bartoš (Credo Ventures) a mnoho dalších.

International E-commerce Summit se bude konat 23. a 24. března 2022 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Plnohodnotné vstupenky jsou k zakoupení na webových stránkách akce.

Kromě hlavního programu budou mít návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku, po celou dobu trvání akce možnost se sami aktivně zapojit do diskusí a networkingu. Pro hosty bude po celou dobu akce zajištěn catering a doprovodný program. Po skončení summitu bude pro platící účastníky k dispozici videozáznam. Pokud se tedy některé z prezentací nebudou moci zúčastnit, mají možnost přehrát si je všechny kdykoliv po skončení akce. To vše nabízí nadcházející E15 International E-commerce Summit 2022.

Hlavním předmětem konference je aktuální vývoj e-commerce a vše, co v sobě tato onlinová oblast obsahuje. Jde o témata, jako jsou například změny chování zákazníků, nezbytnost digitální transformace byznysu, zhodnocení české e-commerce v číslech a faktech nebo budoucnost Retailu v Česku. Prezentace a workshopy ovšem nabízí mnohem víc.

Pro návštěvníky budou zároveň v okolních sálech připraveny separátní akce. Ty se budou týkat specifičtějších kategorií e-commerce. Půjde o jednotlivé tematické bloky věnované například marketplaces, omnichannelu, logistice, ecomm trendům, financím, investicím, fúzím a ecomm nástrojům.

Součástí IEC Summitu bude Funding kongres. Hlavním předmětem kongresu bude aktuální vývoj ve světě investic, způsoby financování projektů z pohledu různých aktérů a investičních subjektů, korporací a dalších. 

V neposlední řadě akce nabídne intenzivní diskuzní panel leaderů české e-commerce, do kterého budou mít možnost se zapojit i sami návštěvníci, a závěrečnou párty.

Předprodej a všechny další podrobnosti k programu Summitu najdete na webu akce.

Témata:

 • Reakce e-commerce na situaci na Ukrajině a její dopady na český i globální trh
 • Česká e-commerce v číslech a faktech.
 • Budoucnost Retailu v Česku.
 • Potraviny v e-commerce – jak se bude trh pravděpodobně vyvíjet? Jaké výzvy nás ještě čekají?
 • Metaverse a nakupování. Co se můžeme naučit od čínské e-commerce? 
 • Aktuální trendy ve světě placení, vedoucí k zajištění ještě větší bezpečnosti plateb a zachování pozitivní uživatelské zkušenosti.
 • E-mailing jako opomíjený komunikační nástroj s širokou nabídkou možností.
 • Zadáš, dostaneš. Aneb co chtít od dodavatele v nové éře e-commerce.
 • Pravidla pro provozovatele e-shopů v EU v roce 2022. Jaké nás čekají změny?
 • Affiliate v roce 2022 a dál. Jaká bude jeho role? Jak jej v nadcházejícím období využít?
 • Unikátní výzkum – jaké jsou odlišnosti v potřebách fundingu e-Commerce firem v ČR a v zahraničí.
 • Kdy je ten pravý čas začít uvažovat nad službou fulfillmentu?
 • Individualizované doporučování produktů v reálném čase pro e-commerce, založené na ML a chování uživatelů.
 • TikTok a e-commerce. Krátká videa a jejich budoucnost.

a mnoho dalšího

Podrobný harmonogram a seznam speakerů najdete na webu E15 E-commerce Summitu