Pánské hodinky Festina a Certina pro všechny náročné muže | E15.cz

Pánské hodinky Festina a Certina pro všechny náročné muže

.

Náramkové hodinky nejsou dnes pouze praktickým pomocníkem, se kterým zjistíte, zda nejdete pozdě na pracovní schůzku, ale také báječným módním doplňkem, jelikož je perfektně sladíte se svým volnočasovým, sportovním i společenským oblečením. Pánské hodinky špičkové kvality na trh přinášejí značky Festina a Certina.

Oba výrobci mají mnohaletou tradici. Festina Group byla založena v 80. letech 20. století. Je to původně švýcarská společnost, která má dnes sídlo ve Španělsku. Roku 1996 expandovala do USA a v roce 2003 již měla zastoupení ve více než 65 zemích světa.

Značka Certina patří pod švýcarský Swatch Group, a to již od roku 1888. Specializuje se především na sportovnější hodinky, vyberou si ale u ní i příznivci elegantního stylu.

Novinky u značky Festina pro rok 2015 – Chrono Bike a Chrono Gold

U značky Festina stojí za doporučení letošní novinky Chrono Bike a Chrono Gold. Chrono Bike jsou oficiální náramkové hodinky k závodu Tour de France. Vybírat zde můžete z několika modelů ve velmi atraktivním provedení se stříbrným, černým nebo měděným náramkem z ušlechtilé oceli, doplněným ciferníkem s tvrzeným minerálním sklíčkem.

Hodinky se mohou pochlubit vysokou vodotěsností do hloubky až 100 metrů, funkcí chronografu, kalendáře a samozřejmě nesmí chybět ani špičkový strojek Quartz. O něco elegantnější design mají hodinky Festina Chrono Gold, které jsou dostupné i ve variantě s koženým páskem. Opět disponují stopkami a jsou vodotěsné.

Pod značkou Festina můžete i dnes vybírat také ze starších modelů. Porovnávejte jejich provedení i vlastnosti. Co se týká kvality, nelze zvolit špatně.

Certina DS pro sportovce i elegantní muže

Hodinky Certina v sobě spojují přesnost a exkluzivitu. Všechny modely využívají kvalitní nerezovou ocel, díky které se univerzálně hodí pro všechny příležitosti. V současnosti využívají tzv. Certina DS Concept dvojího zabezpečení. V první řadě jsou vodotěsné do hloubky až 100 metrů, druhou ochranu představuje safírové sklíčko.

I Certina si pro své zákazníky v letošním roce připravila několik zajímavých novinek. Tou první jsou elegantní pánské hodinky Certina DS PODIUM BIG CHRONO GMT. Ty disponují vychytávkami, jakou jsou svítící ručičky a indexy. Nechybí ani vodotěsnost, stopky nebo zobrazení data.

Model Certina DS PODIUM BIG SIZE - CHRONOGRAF má v porovnání s předchozí variantou lepší vodotěsnost. Zvolit si můžete sportovnější nebo elegantní typ podle vašich preferencí.

Novinky pro rok 2015 mezi pánskými náramkovými hodinkami opět do popředí posouvají univerzální design a hodí se tak nejen pro každou příležitost, ale také pro muže v každém věku. Vybrané modely zakoupíte v obchodě Timestore.cz, kde jsou pro vás připraveny za příznivé ceny a v celé škále atraktivních variací.

Autor: .
 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!