Do marketingu Foxconnu přešla Krausová z Aholdu | E15.cz

Do marketingu Foxconnu přešla Krausová z Aholdu

Dagmar Krausová, Foxconn
Dagmar Krausová, Foxconn
• 
ZDROJ: Foxconn

Strategie, Petr Novotný

Manažerkou marketingu, PR a komunikace a tiskovou mluvčí společnosti Foxconn CZ je Dagmar Krausová. Přichází z české pobočky Aholdu, kde téměř čtyři roky zastávala pozici manažerky externí komunikace.

Ve své nové pracovní pozici je Dagmar Krausová odpovědná za strategické řízení reputace a positioning značky Foxconn CZ ve vztahu ke klíčovým partnerům ze soukromé i státní sféry a k médiím, ale také zaměstnancům společnosti, a to v rámci interní i externí komunikace. Starat se bude také o vedení CSR aktivit společnosti.

Krausová má v oblasti marketingu a komunikace dlouholeté zkušenosti, a to jak ze strany agenturní, tak klientské. Působila na seniorních a directorských pozicích v rámci nadnárodních fullservisových agetur, např. Neopublic Porter Novelli či Fleishman Hillard, kde vedla týmy zaměřené zejména na klienty z oblasti IT – např. Hewlett-Packard, Epson, Sony či Philips.

Několik let byla také seniorním členem vendor týmu PR a komunikace v české pobočce Microsoftu.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.