Kvíz posílí Konektor Social | E15.cz

Kvíz posílí Konektor Social

Kvíz posílí Konektor Social
Rudolf Kvíz, Konektor Social
• 
ZDROJ: archiv

Strategie
Petr Novotný

Do digitální agentury Konektor Social nastupuje na pozici account director Rudolf Kvíz, který bude zodpovědný za vedení týmu social media konzultantů, strategické vedení kampaní a rozvoj sofistikovaného výkonnostního marketingu.

Rudolf Kvíz do agentury Konektor Social přišel ze společnosti Socialbakers, kde dva a půl roku působil jako senior product marketing manager. Na této pozici byl zodpovědný za klíčový produkt společnosti, sloužící k analýze a měření sociálních médií. Kromě tvorby a implementace marketingové strategie se rovněž podílel na tvorbě obsahu a jeho využití v B2B kampaních.

Před příchodem do Socialbakers působil Kvíz dva roky ve společnosti Ogilvy PR. Jako konzultant byl zodpovědný za rozvoj agenturní strategie v oblasti sociálních médií jakožto nového možného kanálu pro PR komunikaci. Práce v oblasti sociálních sítí byla rovněž jeho hlavním úkolem v GE Money Bank, kde pracoval před Ogilvy.

Kvíz je rovněž spoluautorem několika bílých knih na téma měření sociálních sítí a komunikace na nich. V minulosti vedl také celou řadu odborných webinářů pro marketéry předních světových značek.

Autor: Strategie, Petr Novotný
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!