Od lepenky k digitálu: Podívejte se na to nejlepší z POPAI Awards | E15.cz

Od lepenky k digitálu: Podívejte se na to nejlepší z POPAI Awards

br
kam

Ve čtvrtek večer byla v Hotelu Praha udělena ocenění v rámci soutěže POPAI Awards 2012. Na naší nejvýznamnější přehlídce novinek instorové komunikace bylo letos k vidění šedesát osm realizací. O přízeň porotců se ucházely exponáty od klasických POP stojanů přes dárkové předměty až po představitele té nejmodernější digitální komunikace.

Exponáty, které nás na včerejší POPAI Awards zaujaly, najdete v galerii:

Absolutním vítězem letošního ročníku se stal playtable Sony, který zároveň získal ještě ocenění Nejlepší materiálová a technická inovace a první místo v kategorii Elektronika. Zadavatelem speciálního vystavení pro produkty Sony v showroomu společnosti Alza.cz je Sony Europe, autorem úspěšné realizace je společnost Unibon.

Absolutní vítěz POPAI Awards 2012 - Sony playtableAbsolutní vítěz POPAI Awards 2012 - Sony playtableAutor:

Cenu za kreativitu si ze slavnostního vyhlášení odnesli zástupci společnosti Moris Design za výstavní a prodejní stánek Alpine Pro, který byl začleněn do celkového konceptu Českého domu na LOH v Londýně.

Czech Shop London 2012Czech Shop London 2012Autor:

Nejlepším POP z materiálu na bázi papíru byl vyhlášen kartonový displej na pyramidové čaje Lipton, který pro Unilever navrhla společnost Authentica Design. Základním požadavkem zadavatele bylo zvýšení vizibility produktu na trhu a snadná složitelnost stojanu.

Lipton - nejlepší POP z papíruLipton - nejlepší POP z papíruAutor: Petr Kamenický

Jednou z prací, které nás na POPAI Awards zaujaly, byl Transparent LCD Panel oceněný prvním místem v kategorii Digitální komunikace, inovativní materiály a systémy. Transparentní monitor Samsung umožňuje zkombinovat klasické vystavení produktu s nejmodernější technologií zobrazování a přináší propojení analogového a digitálního obsahu.

Podívejte se na videu, jak to celé funguje:

Autor: br, kam
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!