Šéfredaktor Eura Půr končí v Mladé frontě, odchází do CNC | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu

Šéfredaktor Eura Půr končí v Mladé frontě, odchází do CNC

Šéfredaktor Eura Půr končí v Mladé frontě, odchází do CNC
Michal Půr, Strategie
• 
ZDROJ: Repro Strategie

ČTK

Šéfredaktor ekonomického týdeníku Euro Michal Půr končí ve funkci. Na podzim zřejmě přejde do mediálního domu Czech News Center (CNC). Jeho nástupce vydavatelství Mladá fronta, která Euro vydává, oznámí do konce září. Informovaly o tom dnes servery Mediaguru a Mediahub. Půr nechtěl informaci komentovat.

Úkolem Půra bylo podle ředitele Mladé fronty Davida Hurty mimo jiné konsolidování všech činností v divizi. „Výsledkem je nový tištěný ekonomický zpravodaj Euro, kterému stoupl prodaný náklad a čtenost a zcela nový portál Euro.cz, který v krátké době získal takřka 500 tisíc unikátních návštěvníků,“ uvedl Hurta.

Czech News Center ovládaná Danielem Křetínským vydává mimo jiné deník Blesk. Nedávno dokončila akvizici části portfolia Mladé fronty, včetně deníku E15. S Půrem by do CNC měl odejít jeho zástupce v Euru Zdeněk Fučík.

Vydavatelství Mladá fronta patří podnikateli Františku Savovovi. Vedle Eura a portálu Euro.cz provozuje ekonomický web Finance.cz a dalších více než deset specializovaných online titulů. Celkem mají kolem 3,3 milionu uživatelů měsíčně.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!