Unikátní rezidenční projekt JV od Prahy: Oaks Prague | E15.cz

Unikátní rezidenční projekt JV od Prahy: Oaks Prague

Unikátní rezidenční projekt JV od Prahy: Oaks Prague
Unikátní rezidenční projekt JV od Prahy: Oaks Prague
• 
ZDROJ: Arendon Development Company
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Oaks Prague už získává svou podobu. Svým obyvatelům nabídne nejen to nejlepší z města i venkova, ale zároveň přináší důmyslně řešené, inteligentní a udržitelné prostředí zasazené do malebné krajiny středních Čech. O co jde?

Architektonickou nudu rozhodně nečekejte

Oaks Prague se nachází v Nebřenicích (30 minut jízdy od Václavského náměstí či Letiště Václava Havla Praha). V nabídce bytů naleznete atraktivní byty od architektů Chapman Taylor, jejichž bytové domy tvoří srdce městečka Oaks. Společný dvůr bytových domů je navržen v líbivých přírodních materiálech a navrhlo ho architektonické studio John Thompson. V zástavbě budou také i řadové domy s atriem a privátní zahradou od architektů studia McGarry-Moon. Kompletní nabídku první fáze výstavby najdete na webových stránkách projektu.

Unikátní rezidenční projekt JV od Prahy: Oaks Prague Autor: Arendon Development Company

Hrajete golf?

Na své si rovněž přijdou milovníci golfu. 18jamkové golfové hřiště s licencí PGA National slibuje špičkový golfový zážitek, kterému se nevyrovná žádný jiný klub v regionu. Golfové hřiště PGA National vytvořil přední architekt v oboru Kyle Phillips, který je průkopníkem environmentálně udržitelného golfového designu.

Tým golfu právě zahájil zkušební provoz první golfové devítky, zahrát si na ní můžete pouze na pozvání.

Unikátní rezidenční projekt JV od Prahy: Oaks Prague Autor: Arendon Development Company

Projekt úspěšně kvapí kupředu

Oaks Prague v Nebřenicích úspěšně dokončil výstavbu silničního obchvatu s kruhovým objezdem a hlavní akumulační nádrže, kde se shromažďuje dešťová voda na závlahu golfového hřiště. Také výstavba první fáze projektu rychle pokračuje, první obyvatele přivítá během příštího roku.

Oaks Prague nabízí první byty k prodeji

Oaks Prague nabízí atraktivní bydlení – od bytových domů, přes rodinné řadové domy až po luxusní vily. Osobní schůzku nebo prohlídku Oaks Prague lze zajistit prostřednictvím webových stránek či telefonicky (www.oaksprague.cz či +420 702 260 000).

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.