Proměna staré sklárny v moderní areál. Huť Marie láká na víceúčelovou halu i kulturu

Bývalá sklárna v Josefově Dole

Bývalá sklárna v Josefově Dole Zdroj: archiweb.cz

Bývalá sklárna v Josefově Dole
Bývalá sklárna v Josefově Dole
Bývalá sklárna v Josefově Dole
Bývalá sklárna v Josefově Dole
Bývalá sklárna v Josefově Dole
14 Fotogalerie
fry
Diskuze (0)

Razantní změnou prošel během posledních několika let průmyslový areál v Josefově Dole. Bývalá sklárna vystavěná v roce 1904 slavnou sklářskou společností Karl Riedel se proměnila ve sportovně-kulturní centrum vybavené víceúčelovou halou, beachvolejbalovými hřišti v areálu, kavárnou či fitness centrem. Hala vysoká osmnáct metrů a s maximální kapacitou čtyř set osob je opatřena osvětlovací a ozvučovací technikou, takže se v ní mohou konat koncerty. Stavba si i přes moderní zásahy uchovává specifickou industriální podobu. 

Začít diskuzi

Volby do Poslanecké sněmovny ČR 2025

V roce 2025 se v ČR konají volby do Poslanecké sněmovny. Projděte si klíčová témata, mezi které patří aktuální volební průzkumy, termín a čas voleb, strany, kandidáty, postup ve volební místnosti a volební systém ČR pro parlamentní volby 2025 (články se zobrazí po rozkliknutí odkazu):

Termín, strany, kandidáti a systém Volební průzkumy Voličský průkaz Jak volit? Volby ze zahraničí Volební místnosti Kroužkování a preferenční hlasy Volební lístky Volební komise