Tenista Berdych má vedlejšák: je designérem hodinek | E15.cz

Tenista Berdych má vedlejšák: je designérem hodinek

Češi jsou díky Berdychovi v semifinále Davis cupu.
Češi jsou díky Berdychovi v semifinále Davis cupu.
• 
ZDROJ: profimedia.cz

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Diamonds International Corporation, společnost zabývající se prodejem investičních diamantů, prozradila autorský počin tenisty Tomáše Berdycha, který se kromě tenisu začal věnovat i návrhářství luxusních hodinek. Sám je jejich vášnivým sběratelem a čas od času se odmění za tenisový úspěch v podobě nového příspěvku do své sbírky.

Vždy hledá takové hodinky, které jsou něčím unikátní a v jeho vlastní sbírce ojedinělé. Dnes k nim přidal nový kousek z velmi limitované série. 32 kusů D.I.C. luxusních diamantových hodinek bylo vyrobeno dle autorských návrhů Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka u příležitosti vítězství v prestižní tenisové soutěži Davis Cup 2012. Právě 32 let čekali Češi na obhájení vítězství.

Všechny hodinky limitované série nesou své označení. Ty, které spatříte na zápěstí Tomáše Berdycha, jsou s pořadovým číslem 32 a modrým páskem z aligátoří kůže. „Jsem rád, že jsme společně vytvořili limitovanou sérii hodinek u příležitosti loňského vítězství v Davisově poháru. Limitovaná série čítá pouhých 32 kusů. Dlouhodobě podporujeme český sport, ale v oblasti hodinek se jedná o unikátní počin,“ uvedl při slavnostním předání MUDr. Luboš Říha, president koncernu D.I.C.

Hodinky podle návrhu Tomáše Berdycha Autor: DIC
Hodinky z limitované daviscupové série podle návrhu Tomáše Berdycha

A kdyby Češi vyhráli i letos?

„Pokud bychom stihli vyhrát ještě letos, tak by to byla opravdu velmi exkluzivní série, která by čítala jen jeden jediný kus. Šance na vítězství v Davis Capu pořád jsou a ne úplně špatné. Jsem velmi rád, že jsem mohl být u navrhování designu hodinek. Postupem času se hodinky staly mám velkým koníčkem. Nikdy jsem netušil, že se dostanu až tak blízko k navrhování vlastních hodinek. Jsem proto strašně rád. Je skvělé slyšet, že se výsledek povedl. Osobně se mi hodinky už podle vizualizací moc líbily a těšil jsem se na výsledek. Ta barevná kombinace je úplně excelentní,“ pochvaloval si tenista Tomáš Berdych.

Limitovaná Davis Cup edice hodinek od D.I.C. je osazená osmi diamanty na ciferníku, má safírová sklíčka, vodotěsnost 10 ATM, automatický švýcarský strojek s věčným kalendářem se signifikacemi Diamonds International Corporation, měsíční fáze, rezervu chodu 48 hodin. Limitovaná série 32 kusů odpovídajicí 32 letům mezi prvním a posledním vítězstvím v Davis Cupu CZ mužstva s logem Davis Cupu má signifaci tenisty Tomáše Berdycha, na ciferníku pořadové číslo limitované série. Originální je trikolora - speciální pásek z aligátoří kůže je v tmavě modré barvě s červeným prošíváním, hodinky mají bílý ciferník.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.