V Hradci končí festival Rock for People. Vystoupili Faith No More či Limp Bizkit | E15.cz

V Hradci končí festival Rock for People. Vystoupili Faith No More či Limp Bizkit

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Koncertem kapely Sto zvířat dnes odpoledne v Hradci Králové začala hlavní část závěrečného dne 21. ročníku hudebního festivalu Rock for People. Ve Festivalparku si tropického dne užívalo několik tisíc návštěvníků, další lidé do areálu přicházeli. Hlavním lákadlem je večerní vystoupení Davida Kollera, Vojtěcha Dyka a zejména britské kapely Bastille, jejíž singl Pompeii před časem obsadil nejvyšší příčky evropských hitparád.

Na hlavní scéně se dále představí Julian Casablancas, frontman skupiny The Strokes, a skupina Yellowcard. Program na hlavních scénách po půlnoci uzavře britský producent elektronické hudby, převážně dubstepu, Joshua Steele, známý pod uměleckým jménem Flux Pavilion.

Program pokračuje i na vedlejších scénách, kde zahraje mimo jiné písničkář Xavier Baumaxa. Již před polednem začal program i na scéně pro nové objevy, kde dostali šanci oslovit festivalové fanoušky slovenští Korben Dallas, australští Northlane nebo Asylums z Velké Británie.

Páteční program nabídl největší hvězdy celého festivalu Faith No More a Limp Bizkit. Při koncertu kapely Faith No More bylo podle pořadatelů v areálu přes 22 tisíc lidí. Policie po páteční produkci žádné vážnější problémy řešit nemusela. Podle krajské mluvčí Ivy Kormošové policisté nezaznamenali narušení veřejného pořádku ani vážnější komplikace v dopravě. Za měsíc od 3. do 5. července se uskuteční Rock for People Europe v Plzni.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.