Zahájení výstavby rodinných domů v projektu Zámecké zahrady | E15.cz

Zahájení výstavby rodinných domů v projektu Zámecké zahrady

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská skupina Crestyl v březnu zahájila výstavbu vil a dřevostaveb ve svém rezidenčním projektu Zámecké zahrady. Ten se nachází v obci Vysoký Újezd západně od Prahy.

Rezidenční projekt Zámecké zahrady se nachází v malebné lokalitě Vysokého Újezdu ve směru k Rudné. Bydlení pouze 15 minut od hlavního města nabízí ideální spojení přírody okolních křivoklátských a brdských lesů s velmi dobrou dopravní dostupností s využitím dálnice D5. Projekt zahrnuje také návrh na rekonstrukci zámku na hotel a vytvoření další občanské vybavenosti. „Zahájení výstavby čtrnácti cihlových vil a nízkoenergetických domů Ecomodula nás velmi těší a věřím, že těmito domy vyhovíme požadavkům našich klientů nejen na prvotřídní kvalitu a design projektu, ale i jeho přijatelnou cenu,“ říká Radim Sayed, obchodní ředitel skupiny Crestyl. A dodává, že se jedná o ideální kombinaci tradičních a moderních cihlových vil navržených Michalem Žáčkem z architektonického studia Atelier 2 a dřevostaveb Ecomodula, které reagují na poptávku po nízkoenergetickém bydlení.

Nové domy představují pro zájemce řešení „na klíč“, které se přesto přizpůsobí požadavkům nového majitele a zároveň citlivě navazuje na místní prostředí. Vily různých velikostí jsou v nabídce s pozemkem větším než 1100 m2 a cena za nové bydlení začíná již na 6,8 milionu korun včetně DPH. Nízkoenergetický dům s pozemkem je možné pořídit již za necelých 5,4 milionu korun. Výstavba by měla být dokončena v říjnu letošního roku.

#####Dům šitý na míru

Vily byly navrženy ve třech variantách v různých velikostech. Jedná se o designové cihlové objekty s obklady z přírodních materiálů kombinujícími dřevo a kámen, o dispozicích 5+1 a velikostech od 164 m2 do 221 m2. Záměrně zde nebudou realizovány obvyklé standardy, zejména podlahy, obklady a dveře, s cílem umožnit zákazníkovi individuální výběr podle vlastních představ o bydlení.

Dvě varianty nízkoenergetických dřevostaveb Ecomodula zajistí moderní a příjemné bydlení s velmi malou spotřebou energie. Obě varianty splňují parametry energetické třídy A (jejich spotřeba dosahuje méně než 50 kWh/m2 za rok).

Zájemci o bydlení v lokalitě Vysokého Újezdu si ale samozřejmě mohou koupit i samostatný pozemek a při dodržení stanovených regulativů postavit dům podle vlastních představ. Na dodržení regulativů dbá developerská skupina Crestyl. Dohlíží se například na návrh domu, který by měl svou výškou, objemem a zpracováním respektovat ráz krajiny a citlivě navazovat na stávající zástavbu. V této souvislosti mohou být klienti také požádáni o výměnu barvy fasády, nebo alespoň využití obložení z přírodních materiálů pro nenásilné zasazení do této příjemné lokality.

Zámecké zahrady nabízejí nejvhodnější řešení pro všechny, kteří upřednostňují dostatek životního prostoru pro poklidné a komfortní bydlení na venkově s možností relaxace v přírodě. Neotřelý koncept projektu představuje naprosto nový přístup k bydlení – pozemky jsou rozděleny do sedmi samostatných rezidenčních čtvrtí s dostatkem soukromí a ve skutečné přírodě.

www.zameckezahrady.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video