Jak nezničit svět - Magazín E15 | E15.cz

Vše o udržitelnosti

Zelený cíl už má i Indie. Těžiště boje s emisemi leží mimo EU, ukazují grafy

Zelený cíl už má i Indie. Těžiště boje s emisemi leží mimo EU, ukazují grafy
Do opatření proti změnám klimatu se chtějí zapojit i mimoevropské státy. Indie prostřednictvím premiéra Nárendry Módího na klimatické konferenci OSN v Glasgow oznámila záměr dosáhnout do roku 2070 uhlíkové neutrality. Na akci však chyběli lídři Ruska a Číny. Tyto státy přitom patří mezi největší světové znečišťovatele. Bez zeleného úsilí zemí mimo EU nemohou ekologické deklarace přinést výraznější efekt, jak vyplývá z infografik E15.cz.

Udržitelnost v byznyse

Udržitelnost v byznysu. Téma, které rezonuje minimálně jednou týdně v zasedačce stále více firem. Z pouhých debat se tak stává realita všedního dne, na kterou musejí firmy reagovat.

Už není otázkou, zda bojovat s klimatickými změnami, ale jak rychle a kolik to bude stát. Firmy vnímají udržitelnost jako dlouhodobou investici. Nabízí se proto otázky: Do jakého typu udržitelnosti investovat? Jak nedělat z tématu pouze levné PR? Vyplatí se sázka na udržitelnost?

V Magazínu E15 s podtitulem Jak nezničit svět se dozvíte, jak investovat do udržitelnosti, které obory čekají největší změny nebo proč to oděvní průmysl nebude mít v budoucnu vůbec jednoduché.

Nejčtenější